sobota, 3 czerwca, 2023
Banner Top

Podczas spotkania kocia behawiorystka udzieli cennych wskazówek i podpowie jak przygotować się do wycieczki.

Wydarzenie jest organizowane przez gliwicki sklep zoologiczny PETSMILE. W ramach akcji promocyjnej przedsiębiorstwa stworzono serię „AKADEMIA ŚWIADOMEGO OPIEKUNA PETSMILE”, która polega na spotkaniach z ekspertami z zakresu zwierzęcej behawiorystki, zoofizjoterapii czy technologii weterynaryjnej, podczas których widzowie mają okazję poszerzyć wiedzę dotyczącą opieki nad swoim pupilem. Wykład dotyczący uczenia kota spacerowania na smyczy odbędzie się 12 maja o godzinie 20:00 i będzie do obejrzenia w formie transmisji live na Facebooku.

O czym opowie kocia behawiorystka?

Jak zapowiadają organizatorzy wydarzenia uczestnicy będą mogli dowiedzieć się jak prawidłowo dobrać szelki i smycz do rozmiaru zwierzaka, w jaki sposób sprawdzić czy spacery to aktywność dla konkretnego kota, jak zaplanować pierwsze wyjście oraz za pomocą jakich technik nauczyć kota spacerowania na smyczy. Spotkanie ma potrwać od godziny do nawet dwóch i pół, podczas których uczestnicy będą mogli zadawać ekspertce pytania.

Fot. Cats coming/Pexels

Tagi: , ,
Dziennikarstwo stało się jej pasją jeszcze przed rozpoczęciem studiów. Obecnie absolwentka filologii polskiej i dziennikarstwa sportowego realizuje się w copywritingu. Prywatnie miłośniczka siatkówki i polskiej literatury współczesnej.

Powiązanie artykuły

0 Komentarze

Zostaw komentarz