środa, 7 czerwca, 2023
Banner Top

O portalu

 

Witajcie na liveasily.pl! To wyjątkowe miejsce dla całej Waszej rodziny – nowoczesnej, aktywnej, pełnej pomysłów, wspólnie korzystającej z uroków życia. Stworzyliśmy je po to, aby każdy z Was odnalazł tu idealną przestrzeń dla siebie.

 

Poruszamy tematy z życia codziennego bliskie każdej rodzinie. Odpowiemy na wiele pytań dotyczących wychowania dzieci, relacji i związków. Znajdziecie u nas również liczne inspiracje z zakresu prowadzenia domu i spędzania czasu wolnego.

 

Dużo miejsca poświęcimy też rodzinnym uroczystościom, abyście mogli jak najpiękniej celebrować najważniejsze momenty w Waszym życiu.

 

LivEasily… razem z nami!

 

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Kamil-Michaluk

Kamil Michaluk
Historyk i ekonomista, kończy doktorat. Zajął się copywritingiem, bo ceni sobie niezależność, kreatywną pracę i jest ciekawy świata. Pisze teksty dla ogólnopolskich tytułów – najczęściej dotyczące biznesu i kultury, ale też życia codziennego. W wolnych chwilach pasjonat ekologicznych rozwiązań, zwierząt i prac w ogrodzie.

Zobacz wpisy autora

Anna Dobrut

Anna Dobrut
Od 2010 roku zajmuje się tworzeniem unikalnej treści, również zgodnej z zasadami SEO. Ukończyła studia licencjackie na kierunku filologia polska ze specjalnością redakcyjno-wydawniczą. Prowadzi firmę Hero-Writer, specjalizującą się w tworzeniu treści dla sklepów internetowych i blogów.

Zobacz wpisy autora

joanna-nowak

Joanna Nowak
Dziennikarstwo stało się jej pasją jeszcze przed rozpoczęciem studiów. Obecnie absolwentka filologii polskiej i dziennikarstwa sportowego realizuje się w copywritingu. Prywatnie miłośniczka siatkówki i polskiej literatury współczesnej.

Zobacz wpisy autora

Karolina Baworowska

Karolina Baworowska
Copywriterka i redaktorka z wieloletnim doświadczeniem, która miała okazję współtworzyć wiele ciekawych projektów. Jej pasją jest gra na instrumentach klawiszowych, podróże, a także projektowanie wnętrz. Absolwentka filologii angielskiej ze specjalizacją tłumaczeniową. Doskonale czuje się, pisząc o nieruchomościach, elektronice, zwierzętach.

Zobacz wpisy autora

Justyna Jarmułowicz

Justyna Jarmułowicz
Tłumaczka języka rosyjskiego i francuskiego, nieprzerwanie rozwijająca swoje umiejętności językowe i translatorskie. Niespokojny duch, który nie może usiedzieć na miejscu. Chętnie dzieli się doświadczeniem życia w Moskwie i Paryżu. Poza przekładem i pisaniem tekstów, zgłębia tematy psychologiczne, eksperymentuje z różnymi technikami poszerzania świadomości i usiłuje znaleźć złoty środek na drodze samorozwoju.

Zobacz wpisy autora