wtorek, 3 października, 2023
Banner Top

Jak stać się dobrym ojcem i lepiej rozumieć emocje oraz zachowania swojego dziecka? Odpowiedź na te i wiele więcej pytań będzie można uzyskać podczas bezpłatnych warsztatów, które startują już w najbliższy piątek.

Zajęcia skierowane są ojców dzieci w różnym wieku, którzy chcieliby stać się jeszcze bardziej świadomym i wspierającym rodzicem dla swoich pociech. Warsztaty odbędą się z wykorzystaniem platformy Zoom w dwóch blokach: w piątek 12 marca br. w godz. 16:00-19:00 oraz w niedzielę 14 marca w godz. 10:00-13:00. Obowiązują wcześniejsze zapisy przez formularz zgłoszeniowy. Zajęcia poprowadzi doświadczony psychoterapeuta, coach oraz trener Paweł Wojciechowski.

Program warsztatów

Dzięki nim będzie można dowiedzieć się, jak jak radzić sobie z emocjami własnymi oraz swojego dziecka, jaka jest rola zasad w wychowaniu i jak wzmacniać u dziecka jego poczucie własnej wartości. To także okazja, aby lepiej przyjrzeć się własnym relacjom ze swoimi pociechami i doświadczeniom, jakie zdobywamy jako rodzice. Warsztaty mają na celu pomoc również tym ojcom, którzy borykają się z różnymi problemami małżeńskimi lub wychowawczymi i poszukują najlepszych rozwiązań w tym zakresie. Organizatorami warsztatów są Fundacja „Rozwód? Poczekaj” oraz Stowarzyszenie Ta Szansa.

Fot. Gustavo Fring/Pexels

Tagi: , , ,
Absolwentka dziennikarstwa oraz animacji kultury. Od wielu lat zajmuje się zawodowo tworzeniem contentu głownie z zakresu stylu życia. Prywatnie czas wolny wypełniają jej muzyka, taniec oraz udział w wydarzeniach kulturalnych.

Powiązanie artykuły

0 Komentarze
Zostaw komentarz