sobota, 3 czerwca, 2023
Banner Top

Bezpłatne webinarium dla rodziców, nauczycieli i studentów psychologii poszerzy wiedzę o powszechnym problemie w sieci.

Fundacja Pomoc Autyzm organizuje szereg edukacyjnych szkoleń, które poruszają tematykę aktualnych wśród młodzieży problemów. Jednym z tematów będzie cyberprzemoc, czyli hejt w internecie, z którym mierzy się co raz więcej polskich nastolatków. Darmowe webinarium odbędzie się 26 marca o godzinie 19:00 i potrwa dwie godziny. Zainteresowani uczestnicy muszą zapisać się w specjalnym arkuszu, a w dniu wydarzenia otrzymają link do transmisji wideo. Nagranie będzie dostępne przez 3 dni od daty spotkania.

Kampania SOS Wioski Dziecięce

Problem cyberprzemocy porusza także najnowsza kampania społeczna prowadzona przez organizację SOS Wioski Dziecięce. Oprócz informacyjnych spotów w sieci pojawiły się także specjalne seminaria i wykłady, które mają pomóc rodzicom w zrozumieniu zjawiska i podpowiedzieć, w jaki sposób ochronić swoje dziecko w internecie.

Fot. Kelly Sikkema/unsplash.com

Tagi: , ,
Dziennikarstwo stało się jej pasją jeszcze przed rozpoczęciem studiów. Obecnie absolwentka filologii polskiej i dziennikarstwa sportowego realizuje się w copywritingu. Prywatnie miłośniczka siatkówki i polskiej literatury współczesnej.

Powiązanie artykuły

Brak artykułów

0 Komentarze

Zostaw komentarz