sobota, 3 czerwca, 2023
Banner Top

Fundacja Pomoc Autyzm organizuje cykl 4 webinariów, podczas których specjaliści doradzą jak samodzielnie rozpoznać chorobę u dziecka.

Harmonogram spotkań podzielono na dwa dni. Pierwsze webinarium odbędzie się dzisiaj o godzinie 17:00 i będzie dotyczyć objawów występujących u autystycznych dzieci. Zaraz po zakończeniu transmisji zaczną się drugie zajęcia, podczas których rodzice będą mogli dowiedzieć się, jakie są pierwsze kroki medyczne po specjalistycznej diagnozie.

Kolejne zajęcia

Drugi dzień spotkań zaplanowano na 28 stycznia. O godzinie 17:00 rozpocznie się webinarium, podczas którego zostaną omówione terapie oraz ścieżki edukacji dla dzieci w wieku przedszkolnym. Na zakończenie odbędą się zajęcia dotyczące metod i sposobów wspomagania dzieci w wieku szkolnym. Na każde z webinariów obowiązują osobne zapisy wymagające również wypełnienia specjalnego arkusza zgłoszeniowego. Szczegółowy harmonogram zajęć, ich treść oraz możliwość uzyskania certyfikatu można znaleźć na stronie Fundacji Pomoc Autyzm.

Fot. Tatiana Syrivkova/Pexels

Tagi: , , ,
Dziennikarstwo stało się jej pasją jeszcze przed rozpoczęciem studiów. Obecnie absolwentka filologii polskiej i dziennikarstwa sportowego realizuje się w copywritingu. Prywatnie miłośniczka siatkówki i polskiej literatury współczesnej.

Powiązanie artykuły

0 Komentarze

Zostaw komentarz