wtorek, 28 marca, 2023
Banner Top

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę na temat depresji u dzieci i młodzieży? Weź udział w bezpłatnych spotkaniach z ekspertami.

Cykl webinariów organizowany przez Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń będzie poświęcony tematyce zdrowia psychicznego dzieci oraz młodzieży w okresie pandemii. Spotkania poprowadzą Arkadiusz Walczak z WCIES oraz Konrad Ambroziak z Fundacji Psycho-Edukacja. Wszystkie spotkania będą odbywać się w formie online za pomocą platformy MS Teams i zostaną przetłumaczone na język migowy.

Tematyka spotkań

Tematyka webinariów będzie różnorodna. Podczas pierwszych spotkań prowadzący postarają się odpowiedzieć na pytanie, jak skutecznie motywować dzieci oraz młodzież. Porozmawiają również o sztuce współczucia i o tym, jak być lepszym dla siebie oraz innych. Poruszane zagadnienia będą dotyczyły również wspólnego rodzinnego oglądania filmów. Szczegółowy harmonogram oraz linki do wszystkich spotkań są dostępne na profilu Facebook oraz stronie internetowej organizatora.

Fot. Thomas Park/Unsplash

Tagi: , , , , ,
Weronika Misiuk
Absolwentka dziennikarstwa oraz animacji kultury. Od wielu lat zajmuje się zawodowo tworzeniem contentu głownie z zakresu stylu życia. Prywatnie czas wolny wypełniają jej muzyka, taniec oraz udział w wydarzeniach kulturalnych.

Powiązanie artykuły

0 Komentarze

Zostaw komentarz

Reklama