wtorek, 3 października, 2023
Banner Top

Darmowe spotkanie poprowadzą znane i cenione psychoterapeutki, które opowiedzą, między innymi o znaczeniu wysokiej samooceny w rozwoju dziecka.

Zajęcia kierowane są zarówno do nauczycieli i pedagogów, jak i do rodziców. W ich zasie specjalistki opowiedzą o skutkach obniżonej samooceny u dzieci, budowaniu odwagi do podejmowania wyzwań przez dziecko, sposobach na skuteczne radzenie sobie z opiniami i hejtem przez dziecko, a także zachowaniach rodziców obniżających poczucie wartości i poziom samooceny. Prowadzącymi webinarium będą psycholożka i psychoterapeutka Wioletta Migacz-Lorek oraz pedagożka i psychoterapeutka Katarzyna Borek. Spotkanie odbędzie się 11 lutego o godzinie 17:00 w formie Facebookowej transmisji na żywo.

O CNSR

To firma zajmująca się organizacją różnorodnych szkoleń i warsztatów z zakresu medycyny oraz zdrowia. W ofercie CNSR można znaleźć zajęcia dotyczące masaży niemowląt, zdrowia psychicznego, pierwszej pomocy u dziecka, rozwoju motorycznego dzieci czy agresji u najmłodszych. Obecnie wszystkie warsztaty odbywają się w formie on-line.

Fot. Alexander Dummer/Pexels

Tagi: , ,
Dziennikarstwo stało się jej pasją jeszcze przed rozpoczęciem studiów. Obecnie absolwentka filologii polskiej i dziennikarstwa sportowego realizuje się w copywritingu. Prywatnie miłośniczka siatkówki i polskiej literatury współczesnej.

Powiązanie artykuły

0 Komentarze
Zostaw komentarz