środa, 27 września, 2023
Banner Top

Przed Tobą egzamin dojrzałości? Eksperci podpowiedzą Ci, co zrobić, aby przebiegł bezstresowo.

Tegoroczne przygotowania do matury są w dzisiejszych realiach ogromnym wyzwaniem. Izolacja, nauka zdalna, ograniczenie kontaktów społecznych – wszystko to może w jeszcze większym stopniu potęgować stres nie tylko samych maturzystów, ale również wspierających ich rodzin. O tym, jak zadbać o siebie w tym trudnym czasie i w spokoju przygotować się do egzaminu maturalnego porozmawiają Nauczyciel Roku 2018 i nominowany do Global Teacher Prize 2020 Przemysław Staroń oraz psycholożka Iga Lewicka. Spotkanie odbędzie się w formie online 28 kwietnia o godz. 18.00. Wymagane są wcześniejsze zapisy przez formularz.

Fot. energepic.com/Pexels

Program spotkania

W czasie webinarium uczestnicy dowiedzą się, jak skutecznie radzić sobie ze stresem przedmaturalnym i zapanować nad swoimi emocjami. Eksperci podpowiedzą również, co można zrobić, aby poprawić swoje samopoczucie i gdzie szukać wsparcia w trudnych momentach. Organizatorem wydarzenia jest Uniwersytet SWPS.

Fot. Andrea Piacquadio/Pexels

Tagi: , , , ,
Absolwentka dziennikarstwa oraz animacji kultury. Od wielu lat zajmuje się zawodowo tworzeniem contentu głownie z zakresu stylu życia. Prywatnie czas wolny wypełniają jej muzyka, taniec oraz udział w wydarzeniach kulturalnych.

Powiązanie artykuły

0 Komentarze
Zostaw komentarz