niedziela, 24 września, 2023
Banner Top

Rodzina to miejsce, w którym szukamy miłości, przyjaźni, zrozumienia i bezpieczeństwa. Czy możliwym jest, by znaleźć to wszystko w ramionach babci?

W relacji babci z wnuczętami zdecydowanie najwyraźniej widać różnice pokoleniowe. Jednak jak przekonuje w swojej najnowszej powieści Wiktor Krajewski bliska przyjaźń z babcią jest możliwa, co więcej, potrafi bardzo silnie ukształtować młodego człowieka. Z jednej strony książka jest ukoronowaniem głębokiej miłości międzypokoleniowej, z drugiej zaś próbą pogodzenia się ze stratą ukochanej babci.

Książka, która wzrusza do łez

„Chciałbym Cię nigdy nie poznać” wzrusza czytelnika, rozbawia do łez, a przede wszystkim przypomina o tym, jak wiele łączy najmłodszych i najstarszych członków rodziny. Rozwijając czy budując relacje w swojej własnej rodzinie warto zajrzeć do intymnych i emocjonalnych wspomnień innych, może ich doświadczenia okażą się dla nas przydatne.

Tagi: ,
Dziennikarstwo stało się jej pasją jeszcze przed rozpoczęciem studiów. Obecnie absolwentka filologii polskiej i dziennikarstwa sportowego realizuje się w copywritingu. Prywatnie miłośniczka siatkówki i polskiej literatury współczesnej.

Powiązanie artykuły

0 Komentarze
Zostaw komentarz