poniedziałek, 5 grudnia, 2022
Banner Top

Weź udział w bezpłatnych warsztatach i dowiedz się jak istotna jest asertywność w kontakcie z maluchem.

Szkolenie odbędzie się 27 grudnia o godzinie 21.30 na Facebooku „Misja Ciocia”. Zajęcia organizowane są przez firmę zajmująca się szkoleniami dla opiekunek pracujących w żłobkach, jednak wiedza przekazana podczas warsztatów jest przydatna także dla nauczycieli, rodziców i opiekunów. Webinarium potrawa około 1.5 godziny i jest w pełni darmowe. Chętni uczestnicy po zakończeniu szkolenia mogą otrzymać wirtualny certyfikat ukończenia warsztatów. 

„Misja Ciocia”

Organizacja prowadząca zajęcia to firma na stałe zajmująca się szkoleniem pedagogów i opiekunów żłobkowych. Na Facebook’owym profilu „Misja Ciocia” można znaleźć nagrania poprzednich szkoleń, wykładów i webinariów organizowanych przez firmę. Zakres tematyczny zajęć jest szeroki: tworzenie świątecznych ozdób, zabawki sensoryczne dla najmłodszych, wady postawy u dziecka, zaburzenia psychorozwojowe malucha czy budowanie prawidłowego obrazu siebie. Transmisje są dostępne bezpłatnie. 

Fot. Pexels

Tagi: , ,
Joanna Nowak
Dziennikarstwo stało się jej pasją jeszcze przed rozpoczęciem studiów. Obecnie absolwentka filologii polskiej i dziennikarstwa sportowego realizuje się w copywritingu. Prywatnie miłośniczka siatkówki i polskiej literatury współczesnej.

Powiązanie artykuły

0 Komentarze

Zostaw komentarz

Reklama