wtorek, 31 stycznia, 2023
Banner Top

Dla młodszych i nieco starszych fanów literatury warszawska Elektrownia Powiśle oraz Targi Dobrej Książki przygotowali specjalne wydarzenie.

Dni Dobrej Książki odbędą się w weekend 20-21 lutego w godz. 10.00-19.00. Tegoroczna edycja jest organizowana z myślą o dzieciach i młodzieży. W tych dniach w Elektrowni Powiśle będą gościć wydawnictwa, które współpracują z zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi autorami.

Wśród wystawców pojawią się m.in. Wydawnictwo Tatarak, Ezop oraz Poławiacze Pereł. To doskonała okazja, aby zapoznać się z ich nowościami wydawniczymi. Wśród propozycji znajdą się nie tylko książki o charakterze edukacyjnym, ale również coś dla fanów bajek, komiksów, czy literatury pięknej.

Wstęp jest bezpłatny. Organizator podkreśla jednak, że w związku z aktualnie panującymi obostrzeniami wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, a na terenie centrum obowiązkowe będzie zakrywanie ust i nosa.

Fot. RODNAE Productions/Pexels

Tagi: , , ,
Weronika Misiuk
Absolwentka dziennikarstwa oraz animacji kultury. Od wielu lat zajmuje się zawodowo tworzeniem contentu głownie z zakresu stylu życia. Prywatnie czas wolny wypełniają jej muzyka, taniec oraz udział w wydarzeniach kulturalnych.

Powiązanie artykuły

0 Komentarze

Zostaw komentarz

Reklama