środa, 7 czerwca, 2023
Banner Top

Do świąt pozostało już niewiele czasu, dlatego warto wykorzystać ostatnie dni na przygotowania. Na wspólne zajęcia w świątecznym klimacie w formie online zaprasza warszawski Dom Kultury Zacisze.

Warsztaty odbędą się w 27 marca o godz. 10.00 i są skierowane są do wszystkich, którzy chcieli podszkolić swoje umiejętności plastyczne. Sobotnie zajęcia będą poświęcone popularnej technice malarskiej – akwareli, w której wykorzystuje się farby wodne. Prowadząca Ewa Ledzińska pokaże uczestnikom, jak krok po kroku wykonać unikalne akwarelowe kartki oraz z jakich narzędzi warto korzystać przy tworzeniu swojego dzieła, aby uzyskać zadowalający efekt.

Fot. Olya Kobruseva/Pexels

Niezbędne materiały

Jak zaznacza organizator, każdy z uczestników powinien się zaopatrzyć we własne materiały niezbędne do udziału w zajęciach, takie jak białe kartki A5 lub A6, farby akwarelowe oraz różnej grubości pędzle, naczynie z wodą oraz ręcznik papierowy i taśmę malarską. Udział w warsztatach jest bezpłatny i nie obowiązują wcześniejsze zapisy. Relacja z zajęć będzie dostępna na profilu FB organizatora.

Tagi: , , ,
Absolwentka dziennikarstwa oraz animacji kultury. Od wielu lat zajmuje się zawodowo tworzeniem contentu głownie z zakresu stylu życia. Prywatnie czas wolny wypełniają jej muzyka, taniec oraz udział w wydarzeniach kulturalnych.

Powiązanie artykuły

0 Komentarze

Zostaw komentarz