sobota, 3 czerwca, 2023
Banner Top

Chcesz rozpocząć muzycznie poranek w rodzinnym gronie? Miejsce Aktywności Lokalnej Samogłoska Bielańskiego Ośrodka Kultury zaprasza na wirtualne muzyczne poranki dla rodziców i dzieci – Brykanki.

Najbliższe zajęcia odbędą się już 29 października w trybie online. Organizatorzy zapowiadają, że taka wirtualna forma zajęć będzie obowiązywała aż do czasu ustabilizowania się sytuacji pandemicznej w kraju.

Czym są „Brykanki”?

To zajęcia muzyczne, dzięki którym dzieci wspólnie z rodzicami mogą odkrywać niezwykły świat dzięków i ruchu. Na uczestników czeka wspaniała zabawa przy dźwiękach ukulele, którą poprowadzi Agnieszka Kocińska – wokalistka, pieśniarka, performerka oraz animatorka kultury. Jest absolwentką Akademii Praktyk Teatralnych w Teatrze „Gardzienice”, swoje umiejętności doskonaliła również w Szkole Piosenki E. Zapendowskiej i A. Głowackiego. Szczegółowe informacje o zapisach dostępne na stronie wydarzenia.

Organizatorem zajęć jest MAL „Samogłoska” Bielańskiego Ośrodka Kultury, której celem jest wspieranie oddolnej aktywności mieszkańców i działań sąsiedzkich.

Tagi: , ,
Absolwentka dziennikarstwa oraz animacji kultury. Od wielu lat zajmuje się zawodowo tworzeniem contentu głownie z zakresu stylu życia. Prywatnie czas wolny wypełniają jej muzyka, taniec oraz udział w wydarzeniach kulturalnych.

Powiązanie artykuły

0 Komentarze

Zostaw komentarz