poniedziałek, 5 grudnia, 2022
Banner Top

Szukasz pomysłu na spędzenie weekendu? Oto kilka propozycji na rodzinny wyjazd.

Elfland

To pierwszy w Polsce park rozrywki stworzony z myślą o najmłodszych w wieku 3-12 lat, który odpowiada na współczesne trendy eko. Jego atrakcje są w 100% ekologiczne, wykonane z robinii akacjowej. Na małych miłośników przygód czekają m.in. kryjówka piratów, wioska alpejska oraz opuszczona kopalnia złota. A wszystko to w przyjemnym, naturalnym otoczeniu Nekli w województwie wielkopolskim.

Jurapark Krasiejów

W Krasiejowie w woj. opolskim znajduje się największy w Europie park, w którym można podziwiać niemal 200 modeli dinozaurów w skali 1:1. Na trasie zwiedzania o długości ok. 1,5 km zobaczymy nie tylko rekonstrukcje 70 gatunków gadów i płazów, ale także plansze z roslinnością charakterystyczną dla ery mezozoicznej.

Mandoria Miasto Przygód 

Nowe, niezwykłe miejsce na mapie województwa łódzkiego przeniesie nas do czasów renesansowej Europy. Ten park rozrywki, niczym miasto handlowe z XVI wieku, to doskonała zabawa zarówno dla młodszych, jak i większych odkrywców. Znajdują się tu m.in. Merkant – najdłuższy w kraju rollercoaster “pod dachem” oraz największa w Polsce dwupoziomowa karuzela wenecka.

Zdjęcie główne: Erik Jan Leusink/Unsplash

Tagi: , ,
Weronika Misiuk
Absolwentka dziennikarstwa oraz animacji kultury. Od wielu lat zajmuje się zawodowo tworzeniem contentu głownie z zakresu stylu życia. Prywatnie czas wolny wypełniają jej muzyka, taniec oraz udział w wydarzeniach kulturalnych.

Powiązanie artykuły

Brak artykułów

0 Komentarze

Zostaw komentarz

Reklama