niedziela, 24 września, 2023
Banner Top

Trwa Międzynarodowy Konkurs Filmów Krótkometrażowych Dziecięcych oraz Młodzieżowych „Kino w Trampkach w domu i w szkole”. Tym razem wszystkie atrakcje w ramach festiwalu będzie można zobaczyć online.

Na uczestników czekają niezwykłe krótkometrażowe historie z całego świata, które poruszają różne ważne tematy społeczne, kulturowe i psychologiczne. Wszystkie filmy pogrupowane są według kategorii wiekowych (5+, 7+, 9+, 12+, 14+) oraz tematycznych. Będzie można więc zobaczyć filmy, które dotyczą psychologii relacji, ale też takich zagadnień jak podejmowanie decyzji, moralność, kwestie społeczne, wyobraźnia oraz człowiek i natura.

Ty też możesz wybrać swój ulubiony film!

Wszystkie obrazy biorą udział w konkursach jurorskich. Ponadto publiczność także może głosować na swoje ulubione filmy poprzez wypełnienie ankiety na stronie wydarzenia. Konkurs będzie dostępny nieodpłatnie w formie online na stronie kinowtrampkach.pl aż do 27 listopada 2020r.

Organizatorem konkursu jest Fundacja Cinemania, której głównym celem jest promocja oraz dystrybucja filmów. Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawuje UNICEF Poland.

Szczegóły na: kinowtrampkach.pl

Tagi: , ,
Absolwentka dziennikarstwa oraz animacji kultury. Od wielu lat zajmuje się zawodowo tworzeniem contentu głownie z zakresu stylu życia. Prywatnie czas wolny wypełniają jej muzyka, taniec oraz udział w wydarzeniach kulturalnych.

Powiązanie artykuły

0 Komentarze
Zostaw komentarz