sobota, 3 czerwca, 2023
Banner Top

Twoje dziecko marzy o tym, aby w przyszłości zostać architektem? Pomóż mu rozwijać swoje pasje od najmłodszych lat na warsztatach online.

Trzygodzinne warsztaty rozpoczną się we wtorek 13 kwietnia o godz. 17.00. W ramach zajęć najmłodsi będą mogli poznać podstawy pracy architekta, tworząc specjalny kartonowy domek dla swojego zwierzaka. Na tym przykładzie krok po kroku dowiedzą się, jak od początku wygląda proces powstawania projektu, czym są tzw. rzuty i jak przystąpić do realizacji swojej koncepcji. Lista materiałów niezbędnych do zajęć dostępna jest na stronie wydarzenia.

Aby wziąć udział w warsztatach konieczne jest zainstalowanie aplikacji ZOOM i wysłanie zgłoszenia na stronie: https://app.evenea.pl/event/malaarchitektura/. Po rejestracji każdy z uczestników otrzyma link do zajęć drogą mailową. Organizatorem warsztatów jest Stowarzyszenie Robisz.to we współpracy z Fundacją Orange.

Fot. Tatiana Syrikova/Pexels

Tagi: , ,
Absolwentka dziennikarstwa oraz animacji kultury. Od wielu lat zajmuje się zawodowo tworzeniem contentu głownie z zakresu stylu życia. Prywatnie czas wolny wypełniają jej muzyka, taniec oraz udział w wydarzeniach kulturalnych.

Powiązanie artykuły

0 Komentarze

Zostaw komentarz