wtorek, 31 stycznia, 2023
Banner Top

Na dużym ekranie zadebiutują filmy przygodowe i komedie, które powinny przypaść do gustu wszystkim domownikom.

“Wojna z dziadkiem”

Rodzinna komedia opowiadająca o wnuku, który po śmierci babci musi zamieszkać w jednym pokoju ze swoim dziadkiem. Chłopak niechętnie zgadza się na nowego lokatora, jednak postanawia szybko się go pozbyć. W filmie występują między innymi Robert De Niro, Uma Thurman, Christopher Walken oraz Oakes Fegley. Film zadebiutuje na ekranach kin 23 lipca.

“Kraina smoków”

W ten sam piątek w kinach pojawi się także kolejna animacja. Tym razem bajka będzie opowiadać o osieroconym chłopcu, skrzacie i smoku, który wspólnie postanawiają uratować smoczą krainę. W polskiej wersji językowej swoich głosów bohaterom użyczyli między innymi Krzysztof Szczepaniak, Iga Kreft, Maciej Zuchowicz, Marek Barbasiewicz oraz Miriam Aleksandrowicz.

“Wyprawa do dżungli”

Na 30 lipca zaplanowano premierę długo wyczekiwanej familijnej, przygodowej produkcji Disneya, w której w rolach głównych występują, Dwayne Johnson, Emily Blunt, Édgar Ramírez, Jack Whitehall oraz Paul Giamatti. Film będzie opowiadać historię kapitana łodzi i badaczki, którzy wspólnie muszą odnaleźć drzewo życia w amazońskiej dżungli.

Zdjęcie główne: Andreas Rentz/Getty Images Entertainment/Getty Images

Tagi: , ,
Joanna Nowak
Dziennikarstwo stało się jej pasją jeszcze przed rozpoczęciem studiów. Obecnie absolwentka filologii polskiej i dziennikarstwa sportowego realizuje się w copywritingu. Prywatnie miłośniczka siatkówki i polskiej literatury współczesnej.

Powiązanie artykuły

0 Komentarze

Zostaw komentarz

Reklama