czwartek, 28 września, 2023
Banner Top

Domowa kwarantanna daje Wam się we znaki? W takim razie warto naładować się pozytywną energią i wziąć udział w rodzinnych warsztatach bębniarskich online.

Do wspólnego muzykowania zaprasza Etno Scena – Fundacja Kultury i Sportu Bach Long. Warsztaty to doskonała muzyczna zabawa dla całej rodziny. Zajęcia poprowadzi muzyk i animator Ricky Lion, który na co dzień gra na instrumentach perkusyjnych popularnych w różnych stronach świata. W bezpłatnych zajęciach mogą wziąć udział dzieci, młodzież oraz dorośli bez względu na doświadczenie muzyczne.

Nie posiadasz instrumentu? To nic nie szkodzi, organizatorzy zapewniają, że do wspólnej zabawy mogą wystarczyć nawet przedmioty codziennego użytku, takie jak pudełko, czy zwykły garnek, czyli wszystko to, co podpowie Wam wyobraźnia. Warsztaty odbędą się 29 oraz 30 grudnia o godz. 18:00 na platformie Zoom. Linki do transmisji znajdziecie na stronie organizatora.

EtnoScena – Ricky Lion

Fot. Leo_65/Pixabay

Tagi: , , , , ,
Absolwentka dziennikarstwa oraz animacji kultury. Od wielu lat zajmuje się zawodowo tworzeniem contentu głownie z zakresu stylu życia. Prywatnie czas wolny wypełniają jej muzyka, taniec oraz udział w wydarzeniach kulturalnych.

Powiązanie artykuły

0 Komentarze
Zostaw komentarz