wtorek, 26 września, 2023
Banner Top

Zastanawiasz się, jak spędzić kreatywnie ferie z dziećmi? Muzeum Fryderyka Chopina zadba o to, aby upłynęły Wam pod znakiem najlepszej muzyki.

Każdego dnia o 10.00 na profilu FB Muzeum pojawi się specjalne muzyczne wyzwanie. Najbardziej pomysłowe realizacje będą nagradzane przez organizatora upominkami. Warunkiem jest udokumentowanie minimum 7 wykonanych zadań. Uczestnicy zabawy mogą dzielić się swoimi dokonaniami, udostępniając je na swoich profilach z hashtagiem #feriezMuzeumChopina.

Dzień z Chopinem i przyjaciółmi

Atrakcji, jakie przygotowało Muzeum na te dni jest jednak znacznie więcej. W dniach 7.01, 12.01 oraz 14.01 o godz. 11.00 odbędą się również warsztaty w formie online na platformie ZOOM. Podczas zajęć będzie można poznać wiele ciekawych faktów z życia słynnego kompozytora i dowiedzieć się m.in., jak spędzał czas w gronie swoich przyjaciół. Warsztaty skierowane są do dzieci w wieku od 6-10 lat. Obowiązują wcześniejsze zapisy na stronie wydarzenia.

Fot. materiały Muzeum Fryderyka Chopina

Tagi: , , , , , ,
Absolwentka dziennikarstwa oraz animacji kultury. Od wielu lat zajmuje się zawodowo tworzeniem contentu głownie z zakresu stylu życia. Prywatnie czas wolny wypełniają jej muzyka, taniec oraz udział w wydarzeniach kulturalnych.

Powiązanie artykuły

0 Komentarze
Zostaw komentarz