środa, 27 września, 2023
Banner Top

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na wspólne kolędowanie z zespołem Lemon, jedną z najbardziej popularnych grup muzycznych w Polsce.

Koncert odbędzie się 20 grudnia o godz. 17.00 w formie online na profilu FB organizatora. Będzie to niepowtarzalna okazja, aby wspólnie z muzykami zaśpiewać znane, najpiękniejsze kolędy. Podczas występu nie zabraknie także wyjątkowych świątecznych piosenek oraz łemkowskich pastorałek w wykonaniu Igora Herbuta, wokalisty zespołu.

Kilka słów o zespole

Grupa LemON powstała w 2011 roku z inicjatywy wokalisty oraz kompozytora Igora Herbuta. Momentem przełomowym było dla niego zwycięstwo w popularnym telewizyjnym talent show „Must Be the Music. Tylko muzyka”, w którym swoimi autorskimi piosenkami podbił serca jury programu oraz widzów w całej Polsce. Zespół ma na swoim koncie cztery znakomicie przyjęte albumy studyjne: Lemon, Scarlett, Etiuda Zimowa oraz Tu, który w 2018 r. został nominowany do nagrody Fryderyki w kategorii „Album roku alternatywa”.

Fot. Annie Spratt/Pixabay

Tagi: , ,
Absolwentka dziennikarstwa oraz animacji kultury. Od wielu lat zajmuje się zawodowo tworzeniem contentu głownie z zakresu stylu życia. Prywatnie czas wolny wypełniają jej muzyka, taniec oraz udział w wydarzeniach kulturalnych.

Powiązanie artykuły

0 Komentarze
Zostaw komentarz