środa, 7 czerwca, 2023
Banner Top

Niektóre z lodowisk są już otwarte, jak na przykład poznańska Chwiałka. Każdego roku pojawia się to samo pytanie, czy opłaca się kupić łyżwy, czy korzystniej będzie za każdym razem płacić za ich wypożyczenie?

Czy warto zainwestować w kupno łyżew?

Wszystko zależy od tego jak często planujemy chodzić na lodowisko. Jeśli na lodzie pojawimy się zaledwie kilka razy w sezonie to bardziej opłaca się wypożyczać łyżwy. Koszt sam w sobie jest niewielki, gdyż zaczyna się średnio od 6 złotych za parę. Doliczając cenę biletu za jedną dorosłą osobę i dziecko to wyjście na lodowisko może zamknąć się w kwocie 40 złotych. Jeśli jednak planujemy regularne wizyty to zdecydowanie bardziej opłaca się zainwestować w łyżwy, które będą nam służyć jeszcze kilka sezonów.

Damian Nawa – Skating School – Łyżwy do 350zł które polecam kupić. Łyżwy rekreacyjne dla mężczyzn, kobiet i dzieci.

Jak wybrać łyżwy dla dziecka?

Możliwości jest kilka. Można udać się do stacjonarnego sklepu ze sprzętem sportowym i tam dokonać zakupu. Dobrą radą mogą także pomóc blogerzy sportowi, którzy w swoich filmach i postach opisują na co zwrócić uwagę przy kupnie łyżew. Warto także podpytać o doświadczenia innych rodziców, którzy kupowali łyżwy dla swoich pociech. Zdarzyć się bowiem może, że mają cenne rady, które ułatwią nam wybór najlepszego i najbezpieczniejszego sprzętu.

Tagi: , ,
Dziennikarstwo stało się jej pasją jeszcze przed rozpoczęciem studiów. Obecnie absolwentka filologii polskiej i dziennikarstwa sportowego realizuje się w copywritingu. Prywatnie miłośniczka siatkówki i polskiej literatury współczesnej.

Powiązanie artykuły

Brak artykułów

0 Komentarze

Zostaw komentarz