piątek, 31 marca, 2023
Banner Top

Białołęcki Ośrodek Kultury w Warszawie zaprasza na niezwykłe spotkanie z teatrem marionetkowym online.

Spektakl rozpocznie się w sobotę 6 lutego o godz. 12.00 i jest skierowany do dzieci w wieku 4-11 lat. Tym razem Teatr Barnaby przygotował dla najmłodszych baśń autorstwa Marty Guśniowskiej. To pełne humoru przedstawienie o samotnym rycerzu, który na swoj drodze spotyka wiele różnych przygód. Zamiast prawdziwych aktorów w spektaklu zobaczymy marionetki wykonane przez Roberta Poryzińskiego. Z kolei za ich animację i muzykę odpowiada Marcin Marzec, doświadczony lalkarz i marionetkarz. Transmisja spektaklu będzie dostepna na profilu Facebook i YouTube Białołęckiego Ośrodka Kultury.

O teatrze

Teatr lalkowy Barnaby powstał w 2014 roku w Gdańsku. Aktualnie posiada w swoim repertuarze dziewięć różnych spektakli, w tym także “Calineczka”, “Tymoteusz wśród ptaków”, “Czerwony Kapturek” oraz “Legendy Gdańskie”. Regularnie współpracuje z różnymi instytucjami kultury w Polsce oraz w innych krajach europejskich.

Fot. materiały organizatora

Tagi: , , , ,
Weronika Misiuk
Absolwentka dziennikarstwa oraz animacji kultury. Od wielu lat zajmuje się zawodowo tworzeniem contentu głownie z zakresu stylu życia. Prywatnie czas wolny wypełniają jej muzyka, taniec oraz udział w wydarzeniach kulturalnych.

Powiązanie artykuły

0 Komentarze

Zostaw komentarz

Reklama