środa, 7 czerwca, 2023
Banner Top

Tribute to… to cykl niepowtarzalnych koncertów, w których czasie usłyszysz najlepsze utwory największych kompozytorów muzyki filmowej. Wydarzenie odbędzie się w Krakowie już na początku października.

Jeśli kręci Cię muzyka filmowa, przygotuj się na odbiór największych hitów filmowych w wykonaniu blisko 250 artystów z całego świata. Na scenie nie zabraknie orkiestry symfonicznej, chóru, solistów i gości specjalnych. Poczuj głębokie i przeszywające brzmienie znanych Ci kompozycji z „Incepcji”, „Listy Schindlera”, „Misji” czy „Harry’ego Pottera” i oddaj hołd najwybitniejszym postaciom ze świata muzyki filmowej!

Zdjęcie główne: Bryan Geraldo/pexels.com

Tagi: ,
Tłumaczka języka rosyjskiego i francuskiego, nieprzerwanie rozwijająca swoje umiejętności językowe i translatorskie. Niespokojny duch, który nie może usiedzieć na miejscu. Chętnie dzieli się doświadczeniem życia w Moskwie i Paryżu. Poza przekładem i pisaniem tekstów, zgłębia tematy psychologiczne, eksperymentuje z różnymi technikami poszerzania świadomości i usiłuje znaleźć złoty środek na drodze samorozwoju.

Powiązanie artykuły

Brak artykułów

0 Komentarze

Zostaw komentarz