wtorek, 3 października, 2023
Banner Top

Skorzystaj z usług profesjonalnych cukierników i wspólnie z maluchami przygotuj idealne pierniki świąteczne!

Little Cook to szkoła gotowania, która zajmuje się szkoleniami dla całych rodzin. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia organizują cykl zajęć z wypiekania świątecznych pierników. Kolejne szkolenie zostanie przeprowadzone w najbliższą sobotę o godzinie 14.00 w przestrzeni wirtualnej. Warsztaty są bezpłatne, a ich transmisja na żywo odbędzie się facebookowym profilu Little Cook. Listę potrzebnych składników znajdziecie poniżej:

Warsztaty w przedszkolach

Prowadzone przez Natalię zajęcia to nie tylko działalność internetowa, ale także stacjonarne lekcje gotowania w przedszkolach. Ostatnie z tego typu zajęć odbyły się w krakowskim przedszkolu w ubiegły weekend. Szkoła gotowania Little Cook cały czas prowadzi zapisy kolejnych placówek. Zgłoszenia przyjmowane są przez stronę internetową firmy.

Fot. ksyfffka07/Pixabay

Tagi: , , , ,
Dziennikarstwo stało się jej pasją jeszcze przed rozpoczęciem studiów. Obecnie absolwentka filologii polskiej i dziennikarstwa sportowego realizuje się w copywritingu. Prywatnie miłośniczka siatkówki i polskiej literatury współczesnej.

Powiązanie artykuły

0 Komentarze
Zostaw komentarz