sobota, 3 czerwca, 2023
Banner Top

Chcesz rozbudzić w dziecku kreatywność oraz ciekawość świata? Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki zaprasza na cykl warsztatów plastycznych dla najmłodszych.

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną galeria przeniosła swoją działalność do internetu. Najbliższe warsztaty pod nazwą „Rzeczy i My” odbędą się 29 listopada i są skierowane do dzieci w wieku od 5 do 7 lat. Zajęcia będą poświęcone przedmiotom codziennego użytku. Dzięki nim młodzi uczestnicy dowiedzą się, z jakich materiałów są wykonane i jak zrobić z nich prawdziwe dzieło sztuki.

Warsztaty „Kalendarz na koniec roku”

W tym samym dniu z myślą o starszych dzieciach w wieku 7-9 lat Zachęta przygotowała warsztaty online z tworzenia własnego kalendarza, dzięki któremu będa mogli odliczac kolejne dni do Nowego Roku. Wszystkie zajęcia rozpoczną się o godz. 16.00 z wykorzystaniem programu Zoom. Lista niezbędnych materiałów oraz szczegółowe informacje o zapisach dostępne są na stronie wydarzenia.

Fot. Sarah Dietz/Pexels

Tagi: , ,
Absolwentka dziennikarstwa oraz animacji kultury. Od wielu lat zajmuje się zawodowo tworzeniem contentu głownie z zakresu stylu życia. Prywatnie czas wolny wypełniają jej muzyka, taniec oraz udział w wydarzeniach kulturalnych.

Powiązanie artykuły

0 Komentarze

Zostaw komentarz