niedziela, 24 września, 2023
Banner Top

Młoda Orkiestra Nowego Teatru obchodzi trzecie urodziny i zaprasza do wspólnego świętowania. Wyjątkowy koncert odbędzie się w formie online już w najbliższą sobotę 12 grudnia.

Wydarzenie będzie podsumowaniem dotychczasowego dorobku orkiestry, którą tworzą młodzi instrumentaliści i wokaliści pod kierownictwem artystycznym Dagny Sadkowskiej skupieni wokół Nowego Teatru w Warszawie.

Wyjątkowe kompozycje

W sobotę orkiestra zagra w pełnym 20-osobowym składzie. Podczas grudniowego koncertu usłyszymy utwory, które specjalnie dla niej skomponowali songwriterka, kompozytorka i wokalistka Małgorzata Penkalla oraz Jerzy Rogowicz, perkusista, kompozytor, autor muzyki teatralnej i filmowej. Ponadto będzie można wysłuchać kompozycji autorstwa Barbary Wrońskej, znanej z zespołów „Pustki” oraz „Ballady i Romanse”, która zaśpiewa wspólnie z dziećmi. Gościem specjalnym wydarzenia będzie także Sean Palmer. Transmisja koncertu rozpocznie się w sobotę o godz, 16.00 na profilu FB Nowego Teatru.

Wydarzenie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Fot. materiały organizatora

Tagi: , ,
Absolwentka dziennikarstwa oraz animacji kultury. Od wielu lat zajmuje się zawodowo tworzeniem contentu głownie z zakresu stylu życia. Prywatnie czas wolny wypełniają jej muzyka, taniec oraz udział w wydarzeniach kulturalnych.

Powiązanie artykuły

0 Komentarze
Zostaw komentarz