czwartek, 23 marca, 2023
Banner Top

Zastanawiasz się, jakie wózki dziecięce sa teraz w modzie? Zobacz, jakie modele wybrały gwiazdy dla swoich pociech!

Dla młodego rodzica wybór wózka jest bardzo istotny. Zazwyczaj jest też jednym z pierwszych dużych wydatków podczas kompletowania wyprawki dla nowego członka rodziny. Firm i marek zajmujących się produkcją wózków dziecięcych jest wiele. Każda z nich ma inną specyfikę, niektóre stawiają na design, niektóre na innowacyjne technologie. Ceny wózków zaczynają się od kilkuset złotych dochodząc nawet do kilku tysięcy złotych. Gwiazdy, które zostały niedawno rodzicami również stanęli przed wyborem wózka dla swojej pociechy. Na jakie marki się zdecydowali?

Małgorzata Rozenek-Majdan

Celebrytka od początku nie ukrywała swojej ciąży. Ze swoimi fanami dzieliła się każdym etapem przygotowań wyprawki dla małego Henia. Przez cały czas promowała wiele polskich marek i zagranicznych firm związanych z przemysłem dziecięcym. Ostatnio prowadząca “Projekt Lady” pochwaliła się na swoim Instagramie wózkiem, jakim jeździ jej syn. Publikując zdjęcie z jesiennego spaceru ujawniła, że dla swojego dziecka wybrała wózek z firmy Silver Cross. Model, który posiada pochodzi z edycji “Aston Martin” i jest jednym z najbardziej luksusowych wózków na świecie. W wyposażeniu znajduje się kaszmirowy kocyk, miękka wkładka z najlepszych owiec, a także elementy wykończone wysokiej jakości skórą. Cena tego modelu to prawie 15 tysięcy złotych.

Joanna Krupa

Polsko-amerykańska modelka zdecydowała się na nieco tańszy model wózka. Podjęła jednak z firmą stała współpracę i została ambasadorką marki Kinderkraft. W ramach kampanii firmy z Joanna Krupą marka organizuje liczne konkursy dla polskich fanek. W jednym z nich można wygrać model, który sama posiada celebrytka, wart prawie 4.5 tysiąca złotych.

Katarzyna Glinka

Polska aktorka znana z ról w takich produkcjach jak “Och, Karol 2”, “Barwy szczęścia” czy “Na układy nie ma rady” na swoim profilu w social mediach również pochwaliła się wózkiem dla swojego syna. Świeżo upieczona mama wybrała wózek marki Egg, Model, który posiada można kupić w formie 2w1, co oznacza, że kupujemy stelaż razem z gondolą wymienną na siedzisko spacerowe. Taki wózek kosztuje ponad 3 tysiące złotych.

Anna i Robert Lewandowscy

Para najbardziej popularnych sportowców w Polsce ponownie została rodzicami w maju. Po raz drugi urodziła im się córka. Doświadczeni już rodzice przy wyborze wózka dla drugiej córki postawili na sprawdzoną markę. Wózek, który kupili dla Klary pochodzi z firmy Cybex Priam i jest to model 3w1. Za zestaw ze stelażem, gondolą i siedziskiem należy zapłacić około 5 tysięcy złotych.

Fot. VisionPic.net/Pexels

Tagi: , ,
Joanna Nowak
Dziennikarstwo stało się jej pasją jeszcze przed rozpoczęciem studiów. Obecnie absolwentka filologii polskiej i dziennikarstwa sportowego realizuje się w copywritingu. Prywatnie miłośniczka siatkówki i polskiej literatury współczesnej.

Powiązanie artykuły

0 Komentarze

Zostaw komentarz

Reklama