środa, 7 czerwca, 2023
Banner Top

Dziewczynka zaszła w ciążę w wieku 10 lat, dziecko urodziła na początku czerwca. 11-letnia dziewczyna została najmłodszą matką w historii Wielkiej Brytanii.

Rodzice dziewczynki twierdzą, że nie wiedzieli o ciąży córki. 11-latka została przesłuchana przez policję, która musi ustalić czy do poczęcia doszło w wyniku przestępstwa. Dane i tożsamość rodziny nie zostały podane do informacji publicznej. Jak donoszą brytyjskie media dziewczynka oraz jej dziecko są zdrowe, czują się dobrze i są otoczeni profesjonalną opieką.

Młodzi rodzice


Równie głośnych echem w brytyjskich mediach odbili się najmłodsi rodzice, których dziecko pojawiło się na świecie, gdy sami mieli 12 i 13 lat. Młoda para miała łączny najniższy wiek rodziców w historii Wielkiej Brytanii. W Polsce podobne rekordy również mają miejsce. O nietypowej sytuacji donosiły w 2016 polskie portale informacyjne. Matką w jednym z kieleckich szpitali została 12-latka, która w ciążę zaszła chodząc do 5 klasy szkoły podstawowej.

Zdjęcie główne: nagaets/Adobe Stock

Tagi: , ,
Dziennikarstwo stało się jej pasją jeszcze przed rozpoczęciem studiów. Obecnie absolwentka filologii polskiej i dziennikarstwa sportowego realizuje się w copywritingu. Prywatnie miłośniczka siatkówki i polskiej literatury współczesnej.

Powiązanie artykuły

0 Komentarze

Zostaw komentarz