wtorek, 3 października, 2023
Banner Top

Stworzony w Szwecji program od niedawna jest dostępny także na polskim rynku aplikacji mobilnych.

Mobilna aplikacja Preglife to projekt szwedzkiego start-upu, który oficjalną premierę miał w 2011 roku. Od tego czasu program znacznie się rozwinął i zaczął ekspansję na zagraniczne rynki. Do Polski program trafił kilka miesięcy temu, jednak twórcy aplikacji dopiero teraz udostępnili dane dotyczące liczby pobrań. Według statystyk polskie użytkowniczki są najbardziej aktywne ze wszystkich krajów. Dotychczas zarejestrowało się ponad 180 tysięcy kobiet, z czego 115 tysięcy z nich jest w ciąży.

Specyfika aplikacji

Preglife to wirtualny kalendarz i kalkulator ciąży, który pokazuje na jakim etapie rozwoju jest płód z tygodnia na tydzień. Aplikacja udostępnia także szereg edukacyjnych materiałów, które poszerzają wiedzę przyszłych rodziców. Interesujące artykuły pozwalają na poznawanie informacji o rozwoju dziecka, aż do 2 roku życia. Aplikacja jest bezpłatna i dostępna w polskiej wersji językowej.

Fot. LIGHTFIELD STUDIOS/Adobe Stock

Tagi: , ,
Dziennikarstwo stało się jej pasją jeszcze przed rozpoczęciem studiów. Obecnie absolwentka filologii polskiej i dziennikarstwa sportowego realizuje się w copywritingu. Prywatnie miłośniczka siatkówki i polskiej literatury współczesnej.

Powiązanie artykuły

Brak artykułów

0 Komentarze
Zostaw komentarz