środa, 27 września, 2023
Banner Top

Profesjonalny dietetyk podczas bezpłatnego webinarium doradzi, jak radzić sobie z problemami układu trawiennego.

Wydarzenie organizowane jest przez Marago Fit, czyli firmę zajmującą się cateringiem dietetycznym. W ramach promocji usługi oraz chęci rozpowszechniania wiedzy na temat zbilansowanych posiłków, eksperci współpracujący z Marago Fit organizują darmowe, wirtualne konsultacje dietetyczne oraz różnorodne webinaria. Najbliższe odbędzie się 18 lutego o godzinie 19:00 w formie Facebookowej relacji na żywo. Zajęcia poprowadzi Artur Wesoły.

Temat spotkania

Webinarium jest skierowane do osób zmagających się z problemami trawiennymi, cierpiącymi na chorobę jelita drażliwego oraz posiadających zaburzenia układu pokarmowego. Podczas spotkania uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się w jakich okolicznościach warto stosować dietę lekkostrawną, co powinno się w niej znaleźć, a także w jaki sposób dietoterapia pomaga zwalczyć problemy z metabolizmem i układem trawiennym.

Fot. Ella Olsson/Pexels

Tagi: , ,
Dziennikarstwo stało się jej pasją jeszcze przed rozpoczęciem studiów. Obecnie absolwentka filologii polskiej i dziennikarstwa sportowego realizuje się w copywritingu. Prywatnie miłośniczka siatkówki i polskiej literatury współczesnej.

Powiązanie artykuły

0 Komentarze
Zostaw komentarz