Dyskusyjny Klub Filmowy CK Zamek w Poznaniu zaprasza na rozmowę o Netflixie!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W związku z ponownym zamknięciem kin i teatrów instytucje kulturalne zostały zmuszone do działalności internetowej. Na przeciw tej sytuacji wychodzi Kino Pałacowe w poznańskim Centrum Kultury Zamek.

Kino Pałacowe w Poznaniu do jednych z nielicznych kin studyjnych, których najbardziej dotknęły pandemiczne obostrzenia. Pracownicy Zamku postanowili jednak działać w trybie on-line, tak by nie dać widzom o sobie zapomnieć. Jedną z zorganizowaną przez nich inicjatyw jest Dyskusyjny Klub Filmowy w formie webinarium. Prowadzący rozmowę proponują wcześniejszą projekcję filmu dostępnego na platformie Netflix, a następnie wspólne spotkanie i dyskusje dotyczącą produkcji. Każdą dyskusje będzie poprzedzać prelekcja. Lista filmów będzie publikowana na bieżąco, tak by uczestnicy mogli obejrzeć filmy z kilkudniowym wyprzedzeniem. Dotychczas w programie DKF pojawiły się takie produkcje, jak : „Wybór Zofii” z Meryl Streep, „Mank” w reżyserii Davida Finchera oraz jedna z najnowszych propozycji na amerykańskiej platformie „Elegia dla bidoków” z Amy Adams w roli głównej. Pierwsze spotkanie odbędzie się już jutro o godzinie 20.30.

Już jutro, na ZOOMie DKF Zamek ONLINE: Porozmawiajmy o Netflixach, gdzie na warsztat bierzemy „Elegię dla bidoków”…

Opublikowany przez Kino Pałacowe Wtorek, 1 grudnia 2020

Bilet otwarty do Kina Pałacowego

DKF to nie jedyna inicjatywa jaką przygotowali pracownicy Centrum Kultury Zamek w Poznaniu. Jedną z popularniejszych akcji jest „Otwarty bilet do Kina Pałacowego”. Promocja powstała we współpracy z serwisem Bilety24.pl, która ma być forma wsparcia nie tylko kina, ale także serwisów eventowych. Kino daje możliwość zakupienia biletu na dowolny termin w tańszej cenie. Do niektórych biletów będzie także dołączony bonus w postaci oprowadzania po CK Zamek w Poznaniu. Szczegóły akcji oraz regulamin sprzedaży można znaleźć na stronie poznańskiej instytucji.

Fot. Cottonbro/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*