Nowości na Netflixie dla całej rodziny – co można obejrzeć w marcu?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Co warto obejrzeć w rodzinnym gronie? Sprawdź, jakie propozycje na wspólny seans przygotowała popularna platforma streamingowa.

„Dzień na tak”

To komedia familijna z Jennifer Garner i Edgarem Ramírezem w rolach głównych. Allison i Carlos, rodzice trójki dzieci decydują, że przez kolejne 24 godziny to właśnie ich maluchy będą ustalać zasady w domu. Taki „Dzień na tak” nie tylko będzie początkiem niezwykłych przygód, ale również zbliży rodzinę, jak nigdy wcześniej. Premiera filmu zaplanowana jest na 12 marca.

Netflix Polska – „Dzień na tak” z Jennifer Garner w roli głównej | Oficjalny zwiastun

„Country niania”

Serial ukazuje losy młodej, ambitnej piosenkarki country Bailey, która decyduje się podjąć pracę jako opiekunka do dzieci w domu kowboja o imieniu Beau. Chociaż nigdy wcześniej nie była profesjonalną nianią z czasem udaje jej się podbić serca całej rodziny. W rolach głównych występują Katharine McPhee oraz Eddie Cibrian. Serial będzie dostępny na platformie od 19 marca.

Netflix Polska – Country niania | Oficjalny zwiastun


„Tydzień życia”

To romantyczny musical, w którym nie brakuje porywów serca, przyjaźni, muzyki, ale również problemów, z z którymi mierzą się współcześni młodzi ludzie. Produkcja opowiada o zbuntowanym nastolatku, który postanawia wziąć udział w chrześcijańskim obozie wakacyjnym, nie spodziewając się, jak bardzo ta decyzja odmieni jego życie. Film będzie można obejrzeć już 26 marca.

Netflix Polska – Tydzień życia | Oficjalny zwiastun

Fot. Mollie Sivaram/Unsplash

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*