Aplikacja Pitbot – rozliczenia PIT przez Internet z urzędem skarbowym

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Powiedzmy siebie otwarcie – większość osób nie lubi załatwiać formalności podatkowych. Rozliczenie roczne jest jednak obowiązkiem każdego obywatela uzyskującego dochody, dlatego nie mamy w tej kwestii wyboru. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego postanowiliśmy stworzyć nowoczesne narzędzie, które zdecydowanie ułatwi składanie zeznania podatkowego i sprawi, że cały proces będzie szybki i wygodny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aplikacją Pitbot.

Rozliczenie podatku z aplikacją Pitbot – jakie daje korzyści?

Rozliczenie naszych podatków z urzędem skarbowym możemy powierzyć specjalistom z biura podatkowego, i mieć to z głowy, wiąże się to jednak z dużymi kosztami. My proponujemy Ci jednak inne rozwiązanie, dzięki samodzielnie załatwisz wszystko w zaledwie kilkanaście minut. Wystarczy do tego wyłącznie telefon z dostępem do Internetu który obsługiwać będzie aplikację Pitbot. Dzięki niej złożysz dowolne zeznanie bez wychodzenia z domu, całkowicie online. Zyskujesz więc cenny czas, który poświęcić trzeba byłoby na podróż do placówki urzędu i stanie w niekończących się kolejkach.

Z aplikacją bez problemu rozliczysz takie formularze jak:

Dajemy także możliwość dołączenia załącznika PIT/ZG online, w celu rozliczenia zarobków z zagranicy. 

Aplikacja Pitbot – nowoczesne narzędzie do rozliczania podatku

Dzięki współczesnej technologii złożenie zeznania podatkowego może być wygodne i proste. W naszej aplikacji zadbaliśmy, aby była ona przystępna dla każdego użytkownika. Nowoczesny interfejs jest przejrzysty, ładny i przede wszystkim bardzo łatwy w obsłudze. Każda osoba, nawet niespecjalnie orientująca się w korzystaniu z nowych urządzeń bez problemu wykona te kilka kroków, które dzielą nas os złożenia odpowiedniego formularza. Nie będzie potrzebna również duża wiedza na temat podatków – wszystko opisane jest tutaj zrozumiałym dla przeciętnego podatnika językiem. Obliczeń dokona wbudowany kalkulator – od Ciebie wymagamy jedynie podania podstawowych danych osobowych oraz informacji o zarobkach i zapłaconych składkach, dostępnych na Twoim PIT-11.

Zachęcamy do ściągnięcia i wypróbowania naszej aplikacji już dziś. Zakładając konto, nie poniesiesz żadnych kosztów. Po przetestowaniu PitBota zdecydujesz, czy chcesz dokonać weryfikacji zeznania i wysłać go do urzędu skarbowego. Możesz zrobić to dosłownie wszędzie za pomocą kilku kliknięć – wszystko odbywa się tu całkowicie online. Aplikacja Pitbot – rozliczenia pit przez internet.

(fot. nadesłane)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*