Dziś Dzień Ojca! Jak celebrować rodzinne święto?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nie wszyscy ojcowie lubią dostawać prezenty. Lepszym pomysłem na uhonorowanie święta jest wspólne spędzenie czasu!

Wspólne oglądanie meczu

Dziś bardzo ważny dzień dla polskich piłkarzy, którzy w ostatnim grupowym meczu podczas EURO 2020 zawalczą o awans do 1/8 finału. Mecz ze Szwecją rozpocznie się o 18:00. Miłośnicy siatkówki również znajdą dzisiaj coś dla siebie. O godzinie 15:00 polska reprezentacja mężczyzn zagra ostatni mecz w fazie grupowej z Francją. Wczoraj po meczu z Iranem Polacy wywalczyli awans do Final Four Ligi Narodów. W ramach celebracji Dnia Ojca można wspólnie obejrzeć któreś ze spotkań i razem kibicować polskim sportowcom.

Wyjście do kina lub teatru

W tak upalny dzień przyjemnie jest wspólnie wyjść do klimatyzowanego pomieszczenia. Jednym z dobrych pomysłów na spędzenie tego czasu razem jest wizyta w kinie lub teatrze. Jeśli repertuar na teraz nie będzie odpowiadał, to można zakupić karty podarunkowe lub bilety na kolejną dużą premierę. Ojcom szczególnie do gustu powinna przypaść nowa część serii „Szybcy i wściekli”, która zadebiutuje na ekranach kin już za dwa dni.

Wizyta w ulubionej restauracji

Jeśli koniecznie chcesz spędzić dzisiejszy dzień w towarzystwie ojca to zabierz go na obiad. Świetnie sprawdzi się ulubiona restauracja, jednak w Dzień Ojca można także zaszaleć i poszukać nowych smaków na kulinarnej mapie swojego miasta. Podczas wspólnego posiłku znajdzie się czas na długie rozmowy i nadrobienie wszystkich zaległości.

Zdjęcie główne: JenkoAtaman/Adobe Stock

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*