Gadżety ze zdjęciem – pomysł na prezent

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Gadżety i akcesoria ze zdjęciami są świetnym pomysłem na prezent, szczególnie jeśli zależy Ci na spersonalizowanym upominku. Podpowiadamy więc, na jakich podarunkach możesz umieścić wybrane zdjęcie lub grafikę.

Zbliżają się urodziny bliskiej Ci osoby lub inna okazja wymagająca zakupienia prezentu i nie wiesz co kupić? Świetnym pomysłem są personalizowane prezenty ze zdjęciem! Podpowiadamy, na jakich gadżetach możesz umieścić dowolne zdjęcie lub grafikę.

Kubek ze zdjęciem

Jeśli szukasz uniwersalnego prezentu, który ucieszy każdego oraz będzie odpowiedni na każdą okazję, to genialnym pomysłem są kubki ze zdjęciem. Możesz go podarować na urodziny, rocznicę, święta czy zbliżające się Walentynki.

Ogromną zaletą takich kubków jest nie tylko fakt, że możesz umieścić na nich dowolne i wybrane przez siebie zdjęcie, ale także różnego rodzaju napisy i dodatki w postaci ciekawych wzorów. Ponadto możesz wybierać spośród różnego rodzaju kubków, w tym kubków ceramicznych, które z powodzeniem możesz myć w zmywarce do naczyń. Jeśli kupujesz prezent na rocznicę lub Święto Zakochanych to świetnym pomysłem jest również zakup dwóch kubków – takich samych lub uzupełniających się. 

Magnesy na lodówkę

Co bardziej kojarzy nam się z upominkiem z wakacji niż magnesy na lodówkę ? Jest to świetna pamiątka kojarząca się z miłymi chwilami spędzonymi na urlopie. Jest to także genialny pomysł na prezent dla bliskiej Ci osoby. Jeśli chcesz, aby był on jeszcze bardziej wyjątkowy, możesz postawić na personalizowany magnes ze zdjęciem. W wielu miejscach możesz bez problemu wykonać taki magnes z dowolnym wybranym przez siebie zdjęciem oraz dodatkowymi ozdobami.

Fotoksiążka lub kalendarz

Prezent ze zdjęciem to doskonały pomysł na upominek z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Z tych okazji możesz na przykład podarować drugiej osobie pięknie wykonany kalendarz z wybranymi zdjęciami, który bez wątpienia będzie ciekawą alternatywą dla klasycznych, ale nieco nudnych kalendarzy. Doskonałym pomysłem jest także elegancko wykonana i oprawiona fotoksiążka, w której umieścisz zdjęcia wykonane w mijającym roku – taki prezent będzie świetną pamiątką, szczególnie jeśli umieścisz w nim dedykację.

Puzzle z własnym zdjęciem

Kto z nas w dzieciństwie nie kochał układać puzzli? A co jeśli możliwe by było układanie tych z własnym zdjęciem? Jest to absolutnie możliwe do zrealizowania, a co więcej, jest to genialny pomysł na spersonalizowany prezent. Wystarczy, że wybierzesz zdjęcie lub grafikę i uwiecznisz je na układance. Zabawa podczas układania takich puzzli gwarantowana.

Zdj. główne: fotografia ze strony fotobum.pl

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*