Idealne urodziny dziecka, czyli jaki tort sprawi radość maluchowi

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Urodziny bez tortu nie mogą się odbyć, a najpopularniejsze obecnie są wypieki przyozdobione fantazyjnymi figurkami, kolorowym lukrem i innymi elementami, które wykraczają poza możliwości przeciętnego rodzica. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by zamówić pyszny i piękny tort. Na jaki jednak się zdecydować, by kilkulatek był zadowolony?

Motyw przewodni, który ozdobi wszystko

Przedszkolaki oraz młodsi uczniowie szkół podstawowych często przejawiają zainteresowanie bohaterami bajek, piosenkarzami lub gwiazdami sportu. Taki dziecięcy idol będzie doskonałym pomysłem na motyw przewodni imprezy oraz dekoracje na torcie. Twoja pociecha uwielbia znanego piłkarza? Efektowne ciasto w kształcie piłki będzie strzałem w dziesiątkę. Córeczka woli magiczne kucyki w baśniowej krainy? Kilkupiętrowy, tęczowy wypiek z małymi figurkami koników to perfekcyjny wybór. Takich przykładów można podać wiele i z pewnością każdy fantastycznie zda egzamin, idealnie trafiając w gust gwiazdy wieczoru. Pamiętaj jednak, że zabieranie się za pieczenie takiego tortu może być karkołomnym zadaniem. Oczywiście możesz kupić gotowe figurki, jednak struktura kremów oraz najróżniejsze efekty specjalne również są ważne. Właśnie dlatego lepszym rozwiązaniem jest zamówienie wypieku u profesjonalisty.

Cukiernia, która zrealizuje dziecięce marzenia

Estetyka dziecięcych wypieków jest bardzo ważna, ale niemniej istotny jest też smak. Chcąc kupić bajkowy wypiek dla pociechy, zwróć uwagę na portfolio cukierni, w której masz zamiar zamówić ciasto. Np. pod tym adresem internetowym https://www.art.sarzynski.com.pl/oferta/torty/torty-dla-dzieci znajdziesz całą galerię naprawdę cudownych tortów dla dzieci z pięknymi ozdobami. Zamawiając wypiek na podstawie takiego zdjęcia, będziesz dokładnie wiedział, co dostaniesz i unikniesz niemiłych niespodzianek. Poza portfolio powinny zainteresować Cię też opinie klientów, którzy korzystali z usług danej cukierni. Możesz być pewny, że niezadowoleni klienci pozostawiają po sobie znacznie więcej śladów niż ci, którym ciasto się podobało. Zwróć zatem uwagę szczególnie na negatywne opinie i wybierz mistrza cukiernictwa, który takich komentarzy ma jak najmniej. 

Urodziny dziecka to wyjątkowe wydarzenie, dlatego każdy rodzic chce, by jego pociecha była tego dnia najszczęśliwsza. Dopełnieniem urodzinowej imprezy, na które będą czekać wszyscy goście małego solenizanta, jest piękny tort. Nie ryzykuj jednak samodzielnym wykonaniem wypieku i postaw na usługi polecanych specjalistów z zakresu cukiernictwa. 

Fot.: Katie Rosario/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*