Oryginalne, ale praktyczne prezenty na urodziny

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Szukasz prezentu na urodziny dla bliskiej osoby? Chcesz, żeby prezent był nie tylko oryginalny, ale też praktyczny? Zobacz nasze propozycje!

Gry karciane

Gry są dobrym rozwiązaniem na prezent dla każdego, kto lubi dobrą zabawę. Karciane gry na imprezę są lubianą rozrywką na wiele okazji – czy to na imprezie urodzinowej, czy zwykłym spotkaniu towarzyskim. Jeżeli szukasz oryginalnej gry, wejdź na stronę https://mdrgry.com/gry-na-impreze-karciane. Dzięki takim grom można nie tylko dobrze spędzić czas, ale też rozwinąć koncentrację i pamięć.

Coś dla artysty

Jeżeli osoba, której chcesz podarować prezent, ma w sobie coś z artysty, możesz w prezencie zapisać ją na plener malarski. Takie zajęcia prowadzone są nie tylko w formie stacjonarnej, ale też zdalnej. Uczestnicy plenerów mogą doskonalić swoje umiejętności, ale też nabywać nowe. Doświadczeni artyści na takich szkoleniach uczą różnych technik malowania i rysowania. To dobre rozwiązanie nie tylko dla dorosłych, ale też dla dzieci, które poprzez takie zajęcia mogą wykazać się kreatywnością. Nie dość, że plener pozwala się rozwijać, to zdecydowanie jest bardzo oryginalnym prezentem.

Wyjątkowe pióra

Pióra wieczne są dobrym pomysłem dla każdego, kto posługuje się słowem pisanym albo po prostu lubi eleganckie gadżety. Jeżeli jednak szukasz naprawdę wyjątkowego prezentu w postaci pióra, na stronie https://www.bazarnik.pl/piora-limitowane znajdziesz ekskluzywne egzemplarze piór wiecznych i długopisy o indywidualnym charakterze. Osoba o wyrafinowanym guście z pewnością doceni tak oryginalny prezent.

Fot. nerudol/Adobe Stock

Coś dla relaksu

Każdy lubi mieć chwilę dla siebie, ale nie wszyscy mogą sobie na nią pozwolić, czy to przez brak czasu, czy ograniczenia finansowe. Dlatego prezent w postaci bonu na masaż jest świetnym pomysłem dla każdego, kto lubi w ten sposób odpoczywać. Z pewnością jest to prezent oryginalny, zwłaszcza jeśli zdecydujesz się na masaż czekoladowy czy też gorącymi kamieniami. Wybór w zakresie takiego podarunku jest bardzo duży. Mogą to być pojedyncze masaże albo cały dzień w SPA, masaże dla jednej lub dwóch osób. Wszystko zależy od tego, na co się zdecydujesz i od tego, co obdarowywana osoba najbardziej lubi. Na pewno jest to prezent praktyczny, dzięki któremu bliska Ci osoba będzie mogła chociaż na chwilę zapomnieć o troskach codzienności.

Kurs online

To rozwiązanie idealne dla każdego, kto lubi się uczyć. Podobnie jak w przypadku pleneru, kurs online może okazać się prezentem dobrym i dla dorosłych, i dla dzieci. W sieci dostępne jest wiele kursów, które możesz podarować bliskiej osobie – kursy językowe, zawodowe czy, na przykład, bardzo oryginalny kurs radzenia sobie ze stresem.

Dla miłośników wody

Jeżeli szukasz prezentu dla osoby, która lubi spędzać czas na łonie natury, dobrym pomysłem może być wykupienie kursu nurkowania, pływania albo nauki pływania łodzią. Zanim jednak zdecydujesz się na taki prezent, musisz być pewien, że obdarowana osoba się z niego ucieszy. Z pewnością nie jest to dobry pomysł dla osoby, która boi się wody.

Personalizowane upominki

Wyjątkowość prezentu może przejawiać się także tym, że na pierwszy rzut oka jest przeznaczony dla danej osoby. Na rynku dostępne są różne przedmioty, najczęściej praktyczne, które wzbogacone o oryginalny grawer otrzymają indywidualny charakter. W zależności od gustu osoby, dla której szukasz prezentu, możesz zdecydować się na przykład na portfel, planner lub kalendarz, wizytownik czy skrzynkę na narzędzia. Każda z tych rzeczy jest bardzo praktyczna, a jeżeli zdecydujesz się na wygrawerowanie na nich słów, które będą znaczyły coś dla Ciebie i bliskiej Ci osoby, prezent z pewnością będzie wyjątkowy i oryginalny. 

Zdjęcie główne: pressmaster/Adobe Stock

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*