Jak rozpoznać agresję u psa? – kurs online dla właścicieli czworonogów

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W czasie serii 3 wykładów profesjonalne psycholożki zwierzęce oraz trenerki psów opowiedzą o niebezpiecznych zachowaniach u zwierząt.

Kurs „Agresja u Psów” podzielony został na 3 dni, podczas których odbędą się 3 dwugodzinne wykłady. Zajęcia poprowadzą lekarka weterynarii, zoopsycholog Jolanta Łapińska oraz trenerka psów i zoopsycholog Joanna Hajdyła-Jarosz, pracujące na co dzień w szkole Psia Edukacja, która jest organizatorem wykładów. Kurs rozpocznie się 12 lutego o godzinie 18:00 i zakończy w Walentynki o tej samej porze. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego na zajęcia obowiązują zapisy. Koszt udziału w warsztatach to 220 złotych. Po zakończeniu wykładów uczestnik otrzyma wirtualny certyfikat ukończenia kursu.

Treść kursu

Podczas zajęć prowadzące poruszą takie zagadnienia, jak: biologiczne podstawy agresji, rodzaje agresji, wpływ środowiska na zachowanie psa, program zmiany zachowania i studium przypadków. Oprócz kursu on-line uczestnicy mogą zapisać się na zajęcia stacjonarne prowadzone w Warszawie w specjalnej szkole dla psów Psia Edukacja. Placówka organizuje wiele webinariów i kursów on-line, dodatkowo prowadząc stacjonarne zajęcia z pupilami.

Fot. muhannad alatawi/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*