Jak tanio zadbać o czystość i bezpieczeństwo w salonie tatuażu?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Ostatnie lata przyniosły salonom tatuażu ogromną popularność – młodzi Polacy chętnie się tatuują, co przekłada się oczywiście na ruch w profesjonalnych zakładach. Praca tatuażysty jest bardzo odpowiedzialna, specjalista wykonujący ten zawód musi odpowiednio dbać o higienę pracy, co wiąże się ze stałym inwestowaniem w niezbędne środki jednorazowe i dezynfekcyjne. Gdzie je kupować, by ograniczyć koszty firmy?

Środki jednorazowe w salonie tatuażu – absolutna podstawa

Salony tatuażu muszą spełniać szereg restrykcyjnych norm nałożonych na nie przez sanepid. W zdecydowanej większości przypadków salonom nie trzeba przypominać o ich obowiązkach wynikających z przepisów – pracownicy salonów tatuażu sami doskonale rozumieją rolę higieny w gabinecie i dokładają starań, by stała ona na najwyższym poziomie. Dotyczy to nie tylko profesjonalnego sprzętu do dezynfekcji i sterylizacji, takiego jak autoklawy i myjki ultradźwiękowe, ale też akcesoriów jednorazowych, takich jak np. rękawiczki. Tych salon tatuażu zużywa w miesiącu naprawdę wiele. Dodatkowo muszą prezentować odpowiednio wysoką jakość, umożliwiając tym samym precyzję ruchów i wygodę – tatuażysta ma z nimi kontakt przez cały dzień, więc rękawiczki nie mogą być dla niego w żaden sposób uciążliwe.

Gdzie kupować dobre rękawiczki jednorazowe do salonów tatuażu bądź zakładów kosmetycznych? Zdecydowanie dobrym kierunkiem będzie wyspecjalizowany sklep internetowy, taki jak https://czystyszop.pl/, gdzie każdy gabinet może kompleksowo zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria higieniczne, nie tylko rękawiczki.

Dezynfekcja w salonie tatuażu nie musi być droga

Gabinet tatuażu zużywa masę materiałów jednorazowych, ale nie oszczędza też na środkach do dezynfekcji. Te, podobnie jak rękawiczki jednorazowe, zaczęły drożeć w czasie epidemii. Wielu tatuażystów woli mieć większy zapas płynów do dezynfekcji i rękawiczek, by uniknąć ewentualnych przestojów w pracy, gdyby pojawił się problem w zachowaniu ciągłości łańcucha dostaw. Dobra wiadomość jest taka, że salon może zdecydować się na zakup większej ilości niezbędnych akcesoriów i produktów w jednym miejscu, ze szczególnym uwzględnieniem takich towarów jak właśnie rękawiczki jednorazowe czy środki do dezynfekcji. Sklep internetowy to naturalny wybór oszczędnego przedsiębiorcy, który ceni sobie wygodne zakupy bez wychodzenia z gabinetu.

Kupując u wyspecjalizowanego dostawcy, salon jest w stanie ograniczyć swoje wydatki na dezynfekcję i bezpieczeństwo pracy, przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiej jakości usług. To ważne w obecnych czasach, gdy wskutek splotu różnych czynników przedsiębiorcy ponoszą zwiększone koszty uzyskania przychodu, co oczywiście ma wpływ na ich zyski i konkurencyjność usług.

Fot.: Allef Vinicius/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*