Jak wspierać koncentrację u dziecka? – webinarium

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zajęcia przygotowane dla rodziców, wychowawców i pedagogów pokażą na co zwrócić uwagę i jakie ćwiczenia wykonywać razem z maluchem.

Warsztaty poprowadzi Joanna Krysiak – pedagożka rodzina, terapeutka integracji sensorycznej specjalizująca się w rozwoju najmłodszych dzieci oraz pracy z ich opiekunami. Doświadczona specjalistka podpowie co zrobić by pomóc dziecku w budowaniu koncentracji, jakimi metodami pomóc zbudować uczucie skupienia i jakie ćwiczenia można wykonywać samodzielnie w domu. Autorskie szkolenie pokaże sposoby wykorzystania techniki integracji sensorycznej, umuzykalnienia, metody Ruchu Rozwijającego W. Sherborne czy terapii behawioralnej. Wydarzenie odbędzie się w bezpłatnej formule on-line, jako transmisja na żywo na Facebookowym profilu organizacji Famiga. Początek spotkania zaplanowano na 29 marca o godzinie 19:30.

Organizator wydarzenia

Webinarium zorganizowano w ramach kolejnych projektów edukacyjnych krakowskiej placówki Famiga. Przedsiębiorstwo zajmuje się organizowaniem i realizacją terapii sensorycznej dla dzieci, kursów na animatora, zajęć fizycznych, prowadzeniem szkoleń, warsztatów dla dzieci, wykładów naukowych, eksperymentów oraz organizacją urodzin dla najmłodszych. Szczegółowe informacje na temat aktualnej działalności organizacji można znaleźć na ich oficjalne stronie internetowej.

Fot. Olia Danilevich/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*