Nowoczesne zaproszenia ślubne — Trendy 2024

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

W dobie uniwersalizacji, pary coraz częściej stawiają na oryginalność i personalizację podczas wyboru zaproszeń na swoje wesele. Od minimalistycznych projektów po bogato zdobione karty – poznaj najnowsze trendy i zainspiruj się, tworząc zaproszenia, które będą idealnym wstępem do Waszego wyjątkowego dnia.

Trendy w nowoczesnych zaproszeniach ślubnych: co jest na topie?

Trendy w zaproszeniach ślubnych ewoluują, odzwierciedlając zmieniające się gusta i technologie. Personalizowane zaproszenia cieszą się rosnącą popularnością, pozwalając parom na wyrażenie swojej unikalnej historii i stylu. Coraz częściej stosuje się też pieczątki do odciskania wzorów, dodając elegancki i spersonalizowany akcent do ślubnej papeterii. Nietypowe rozwiązania, jak zaproszenia cyfrowe, oferują nowoczesny i ekologiczny wybór, natomiast zaproszenia na szkle akrylowym są synonimem luksusu i nowoczesności. Sprawdź z nami, które rozwiązanie jest najlepsze dla waszego wielkiego dnia!

Elegancja w prostocie

To klasyka gatunku, która nigdy nie wyjdzie z mody – minimalistyczne zaproszenia na ślub są pomysłem dla osób, które nie lubią nadmiernego przepychu, ale także tych ceniących sobie elegancję i naturalność. Proste zaproszenie w naturalnych kolorach będzie doskonałym wstępem do wesela – nie tylko minimalistycznego, ale także tego utrzymanego w stylu boho czy też skandynawskim. W końcu dodatki mają uświetniać wasz dzień, a nie odwracać od was uwagę przepychem!

Personalizowane zaproszenia

To rozwiązanie dla osób, którym nie odpowiada idea kupowania kilkunastu identycznych karnetów. Personalizowane zaproszenia, np. takie jak te oferowane na

https://slubnezakupy.pl/zaproszenia-slubne/2535-zaproszenie-slubne-personalizowane-only-love.htm, zazwyczaj posiadają niezmienną bazę oraz elementy, które młoda para może spersonalizować – może to być treść, czcionka albo zdjęcie w tle na zaproszeniu, które sprawi, że żadna inna para nie będzie miała takich zaproszeń, jak Wy.

Wariacją na temat personalizowanych zaproszeń są pieczątki ślubne – te z kolei pozwalają, by każdy papier kraftowy stał się karnetem zapraszającym waszych najbliższych do wspólnego świętowania. To rozwiązanie szczególnie wartościowe, jeśli uwielbiasz dekorowanie i chcesz indywidualnie przygotować każde zaproszenie – ale żeby każde z nich miało wspólny element.

Awangardowo: zaproszenia akrylowe

To rozwiązanie, które krzyczy: szyk i nowoczesność! Przezroczysta tabliczka akrylowa z treścią zaproszenia może zostać wykorzystania jako klasyczne zaproszenie z kopertą, ale także jako ciekawa dekoracja w pudełku wyłożonym płatkami róż, materiałem w kolorze nawiązującym tematycznie do weselnych dekoracji, naturalnymi piórami… w zależności od tego, jak chcesz przedstawić swoje wesele, może to być naprawdę minimalistyczny lub naprawdę ozdobny sposób na zaproszenie gości, którzy zachowają Twoje zaproszenie – w pamięci, ale i dosłownie, gdyż będzie to atrakcyjna ozdoba. Jedno jest pewne: to wyjątkowo awangardowe zaproszenie!

Możesz wybrać również zaproszenie z lustrzanym efektem dedykowane rodzicom. Ma ono formę pudełka, w którym możesz zamieścić zdjęcie Twoje z ukochanym.

Dominujące kolory

Nie bój się śmiałych rozwiązań. W tym sezonie modne są zaproszenia w kolorze purpurowego róży oraz ciemnej i eterycznej zieleni.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*