Numerologia – odnajdź swoje prawdziwe ja!

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Wibracja Twojej daty urodzenia nie pozostaje bez znaczenia, podobnie jak imię i nazwisko, które również dostarczają ważnych informacji na temat Twoich możliwości i potencjału. To wiedza, która pomaga w pełni i świadomie korzystać z tego, kim jesteś. Dzięki temu możesz być skuteczniejszy. W czym jeszcze pomaga numerologia?

Profesjonalnie wykonany portret numerologiczny może być ogromnym wsparciem. Przede wszystkim pozwala określić sens wędrówki przez Ziemię. Jasno pokazuje, co Ci pomaga, a co utrudnia egzystowanie. Jakie masz mocne strony, a jakie do nich nie należą – numerologia to mapa, dzięki której możesz ruszyć do przodu i to we właściwym kierunku.

Portret numerologiczny – po co się go robi?

Analiza numerologiczna jest Twoją osobistą charakterystyką – przy pomocy liczb i liter odkryjesz, jaki scenariusz życia został dla Ciebie napisany. Łatwiej zrozumiesz sens egzystencji, ponieważ otrzymasz wiele cennych i precyzyjnych informacji w odniesieniu do swoich możliwości i umiejętności. Dowiesz się także o zagrożeniach i słabych stronach oraz o tym, co Ci nie służy. Jasno zobaczysz swój potencjał, z którego, jeśli tylko się otworzysz, zawsze możesz skorzystać, by realizować swój scenariusz.

Numerologia pozwala osiągnąć satysfakcję osobistą i zawodową oraz łatwiej zrozumiesz, z jakich powodów na Twojej ścieżce pojawiają się przeszkody i trudności. Energia zawarta w liczbach jest stała, ale cały czas jako żywa wibracja kształtuje Twój charakter i los. Możesz odpowiednio wpływać na swoją codzienność, akceptując to, co się pojawia – wykorzystać wszystkie pozytywne aspekty, unikając na ile to możliwe negatywnych wariantów. Zrozumiesz, czego będąc na Ziemi warto się nauczyć, z czym oswoić i czego przestać bać.

Numerologia – jak z niej korzystać na co dzień?

Numerologia ma przede wszystkim wspierać – sprawić, że poruszanie się po meandrach życia będzie prostsze i bardziej świadome. Portret prezentuje wskazówki i informacje, które są pomocne w podejmowaniu ważnych decyzji życiowych. Dzięki temu możesz poukładać swoją sferę zawodową. Może tkwisz w miejscu, w którym jesteś nieszczęśliwy? Nie potrafisz zobaczyć swoich mocnych stron, które mógłbyś wykorzystać w satysfakcjonującym Cię miejscu pracy? Numerologia podpowiada, co możesz zmienić, ale pamiętaj, że nie bierze odpowiedzialności za Twoje wybory, bo to, jak potoczysz się Twoje życie, zależy tylko od Ciebie.

Analiza wskazuje, z jakim partnerem będziesz tworzyć udany związek, a jakich przyjaciół się lepiej wystrzegać. Odsłania zagrożenia i trudne czasy, w jakich nie warto podejmować pochopnych decyzji. Wyostrza Twoje pragnienia i ukazuje marzenia, których realizacja jest ważna, by się spełniać. Informacje, jakie dostajesz do ręki, zatrzymują. Pozwalają choć na moment oderwać się od rzeczywistości i skoncentrować na sobie. Jeśli Ty będziesz łatwiej poruszać w życiu, taką lekkość poczują także osoby z Twojego otoczenia. Już teraz zrób portret numerologiczny i przekonaj się, że warto wybrać się w podróż dobrze zaplanowaną, razem z precyzyjną mapą!

Zdjęcie główne: pexels.com/Anete Lusina

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*