Spędź ferie z Muzeum Narodowym w Warszawie!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jedno z najstarszych muzeów sztuki w Polsce zorganizuje zajęcia edukacyjne dla dzieci w czasie trwania styczniowych ferii zimowych.

„Zimowy poranek” to inicjatywa, która ma na celu zaangażować dzieci w starożytną historię w czasie wolnym od szkoły. W tym roku w związku z obostrzeniami sanitarnymi dzieci do 16 roku życia nie mogą samodzielnie opuszczać domu bez obecności osoby dorosłej, dlatego Muzeum Narodowe w Warszawie postanowiło umilić czas najmłodszym i zachęcić ich do udziału w warsztatach on-line. Pierwszym tematem zajęć będą biblijni Trzej Królowie. Prowadząca zajęcia Zosia Załęska, jedna z edukatorem Muzeum Narodowego w Warszawie opowie o tym jak starożytna sztuka przedstawiała mędrców i czy rzeczywiście mogło ich być trzech. Wykład rozpocznie się 6 stycznia o godzinie 10.00.

Kolejne warsztaty

Program zajęć kierowany jest do dzieci w wieku od 6 do 10 lat. Zajęcia są bezpłatne, jednak obowiązują na nie wcześniejsze e-mailowe zapisy. Następne z zaplanowanych warsztatów odbędą się kolejno 8, 13 i 15 stycznia. Na liście tematów pojawi się starożytna moda, kaligrafia Egipcjan oraz zimowa wyprawa w góry. Na każde z zajęć należy się osobno zapisać.

#ZimowyPoranekMNW ❄️ W tym roku nie da się nigdzie wyjechać na ferie, więc zabierzemy Was w prawdziwą podróż zimową ze…

Opublikowany przez Muzeum Narodowe w Warszawie Poniedziałek, 28 grudnia 2020

Fot. Muzeum Narodowe w Warszawie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*