Spektakle teatralne, które zobaczysz w Warszawie

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Szukasz pomysłu na miłe spędzenie wieczoru w towarzystwie kultury? Doskonałym pomysłem będzie wyjście do teatru! Przedstawiamy kilka spektakli, które obejrzysz w przyszłym miesiącu w Warszawie. 

Wieczór w teatrze to doskonały pomysł na randkę lub wyjście z przyjaciółkami. Dowiedz się, jakie spektakle wystawiane są w marcu na deskach warszawskich teatrów oraz gdzie możesz kupić bilety.

Spektakle w Warszawie

Warszawskie teatry z całą pewnością mają wiele do zaoferowania swoim widzom. Przedstawiamy kilka wybranych spektakli, które obejrzysz w przyszłym miesiącu w stolicy.

Dobrze się kłamie

Spektakl Dobrze się kłamie to prawdziwy teatralny hit. Sztuka w przezabawny i niezwykle celny sposób opowiada o zawiłych relacjach międzyludzkich. Grupa przyjaciół podczas wspólnej kolacji odczyta na głos wszystkie swoje wiadomości i powiadomienia z telefonu, a na jaw wyjdą sekrety i kłamstwa. Spektakl wystawiany będzie od 8 marca 2023 między innymi na deskach Teatru Palladium. Czas trwania sztuki to 90 minut. Na scenie zobaczysz Olgę Bołądź, Katarzynę Kwiatkowską, Bartłomieja Topę oraz innych znanych aktorów.

Nerwica natręctw

Jeśli szukasz dużej dawki humoru oraz emocji, to spektakl Nerwica natręctw z pewnością przypadnie Ci do gustu. Ta francuska komedia Laurenta Baffie w reżyserii Artura Barcisia to opowieść o różnych osobowościach z przymrużeniem oka. W poczekalni psychiatry spotyka kilkoro pacjentów… co z tego wyniknie? Spektakl można zobaczyć w Teatrze Palladium 22 marca 2023 roku. Czas trwania sztuki to 105 minut. Spektakl jest przeznaczony dla widzów powyżej 18 roku życia, a w obsadzie zobaczysz między innymi Karolinę Sawkę, Jowitę Budnik, Zdzisława Wardejna oraz innych.

Berek, czyli upiór w moherze

Chcesz poznać zwariowane losy dość nietypowych sąsiadów – staroświeckiej Anny oraz nowoczesnego geja Pawła? Komedia Berek, czyli upiór w moherze będzie idealną propozycją dla Ciebie! W obsadzie między innymi Ewa Kasprzyk, Joanna Jarmołowicz, Antoni Pawlicki, Lesław Żurek oraz Kamil Kula. Spektakl zobaczyć można w Warszawie na Scenie Relax 18 marca 2023 roku. 

Gdzie kupić bilety?

Bilety na wszystkie ciekawe spektakle w Warszawie możesz kupić między innymi na stronie internetowej Biletyna. Zakup biletów online to gwarancja wygody oraz pewność, że nie będziesz stać w długich kolejach. Co więcej, przejrzysty sposób nawigacji na stronie www pozwala błyskawicznie znaleźć najlepsze wydarzenie w interesującym Cię miejscu. 

Fot.: Paolo Chiabrando/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*