Stwórz wyjątkowe kartki wiosenno-wielkanocne!

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Warsztaty on-line przeprowadzone przez specjalistki w zakresie tematycznych kartek to świetna okazja do stworzenia wyjątkowego prezentu na Wielkanoc.

Wirtualny kurs przygotowywania kartek wiosenno-wielkanocnych kierowany jest do osób początkujących i na średnio zaawansowanym poziomie umiejętności. Podczas zajęć każdy z uczestników będzie miał za zadanie wykonać 5 kartek o tematyce zbliżających się Świąt Wielkanocy oraz z elementami nawiązującymi do aktualnej pory roku. Ręcznie wykonane kartki idealnie sprawdzą się w ramach prezentu świątecznego, życzeń imieninowych lub urodzinowych czy gratulacji.

Wirtualne szkolenie

Kurs odbywa si w formule on-line, a koszt udziału to 45 złotych. W cenie szkolenia znajduje się dostęp do grupy na Facebooku z specjalnymi nagraniami instruktażowymi. Filmy dostępne są bezterminowo. Dodatkowo można zamówić ze sklepu zestaw materiałów, które przydadzą się do stworzenia wyjątkowych kartek. Początek kursu zaplanowano na 20 marca, jednak jak zapowiadają organizatorzy jest to data orientacyjna, która może ulec zmianie.

Fot. Giftpundits.com/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*