Szukasz biura podatkowego, które pomoże Ci rozliczyć podatek z Niemiec lub Holandii? Sprawdź najnowszy ranking firm i odzyskaj swoje pieniądze

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Niemcy to kraj, do którego najchętniej udają się Polacy, aby móc zacząć życie od nowa lub znaleźć znacznie lepiej płatną pracę. Znajdują tam różne zajęcia – od pracy na budowie, po opiekowanie się osobami starszymi. Otrzymują lepsze pieniądze niż to, co czekałoby ich w Polsce. Drugim kierunkiem wyboru jest Holandia, w której polonia staje się coraz bardziej liczniejsza. Wyjeżdżają z pomocą agencji pracy lub sami wynajdują ogłoszenia w Internecie. Często otrzymują zakwaterowanie i wyżywienie, ale i legalną pracę. Pracodawcy mają obowiązek odprowadzać składki za swoich pracowników, którzy następnie muszą złożyć roczne zeznanie podatkowe.

Zwrot podatku z Niemiec? Tylko z biurem podatkowym. Pomożemy Ci znaleźć rzetelną firmę

W najnowszym rankingu znajdziesz kilka biur podatkowych, które są najlepiej oceniane w Google oraz na Facebook’u, ale nie tylko. Pod uwagę była brana atrakcyjność oferty, ilość lat na rynku i cena za usługę. Zostały wybrane tylko i wyłącznie rzetelne firmy, które mają doświadczenie w pomocy Polakom chcących się rozliczyć z podatku zagranicznego. 

Zwrot podatku z Niemiec przysługuje każdej osobie legalnie zatrudnionej, o ile podatek od wynagrodzenia był wyższy od prognozowanego. Rozliczenie podatku z Niemiec jeszcze nigdy nie było tak proste. Wszystko załatwisz przez Internet. Wybierz odpowiadające Tobie biuro podatkowe i skontaktuj się ze swoim doradcą!

Rozliczenie podatku z Holandii  – uniknij kary za niedostarczenie zeznania podatkowego

Holenderski system podatkowy bardzo rygorystycznie podchodzi do zeznań podatkowych. Przewidywane są kary za brak dostarczenia dokumentów w wymaganym terminie. Dlatego lepiej powierzyć wypełnienie formalności sprawdzonej i doświadczonej firmie, której specjalista podpowie, w jaki sposób uzyskać większy zwrot podatku. Dowiedz się więcej o zwrocie podatku z Holandii na https://rozliczpodatek.pl/zwrot-podatku-z-holandii/ i wybierz najlepsze biuro podatkowe dla Ciebie. 

Ranking firm podatkowych stworzony z myślą o Polakach

Rozliczpodatek.pl w jednym miejscu zamieszcza informacje o dostępnych biurach podatkowych rozliczeń zagranicznych dla Polaków. To spore ułatwienie dla osób, które pragną szybko i bezpiecznie wypełnić zeznanie podatkowe i otrzymać fachową pomoc specjalistów. Dowiesz się więcej o oferowanych usługach, sprawdzisz mapę dojazdu, opinie klientów czy numer telefonu i adres e-mail. Ranking biur podatkowych 2022 to zestawienie zaufanych firm. Odzyskaj swój zwrot podatku i powierz swoje sprawy rozliczeniowe w dobre ręce!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*