„Złość rodzica. Jak poradzić sobie z własną złością w relacji z dzieckiem” – wykład i warsztaty

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W najbliższą sobotę 14 listopada o godzinie 9.00 odbędzie się wykład i warsztat pt. „Złość rodzica. Jak poradzić sobie z własną złością w relacji z dzieckiem.” To dobra okazja, aby w większym stopniu przyjrzeć się swoim emocjom i temu, jaki wpływ mogą mieć na relacje z dzieckiem.

Warsztaty odbędą się w formie online. Będą koncentrowały się na głównym zagadnieniu, czyli złości i tym, jak sobie z nią skutecznie radzić. Prowadząca zajęcia podpowie, jak nauczyć się brania odpowiedzialności za wlasne emocje oraz zachowanie względem dziecka, w jaki sposób wyrażać swoją złość w konstruktywny sposób oraz jak lepiej rozpoznawać sygnały płynące z organizmu, takie jak napięcie, nieuświadomiony stres, czy też zmęczenie, które mogą wpływać negatywnie na nasze stany emocjonalne.

Zajęcia poprowadzi Anna Olczyk Grabowska, która pracuje na co dzień jako trenerka umiejętności psychospołecznych. Jest certyfikowaną trenerką FamilyLab Polska, pedagogiem oraz animatorką kultury. Warsztaty mają charakter bezpłatny, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy odbywają się przez stronę www.tworczosc.org.pl/wydarzenia
oraz www.pracowniarodziny.pl.

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu Pracownia Rodziny i jest organizowane przez Urząd Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy we współpracy z Fundacją Przystanek Twórczość.

Fot. materiały organizatora

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*