5 pomysłów na prezent z okazji Dnia Dziecka

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

1 czerwca zbliża się wielkimi krokami, dlatego warto pomyśleć o atrakcjach dla dzieci.

Rodzinna wycieczka

Najważniejszym prezentem jaki można dać dzieciom jest wspólnie spędzony czas. W związku z poluzowaniem obostrzeń liczba możliwości znacznie się zwiększyła. Od czerwca można zaplanować wspólny dzień w zoo, w kinie, w teatrze, na basenie czy w restauracji.

Gra planszowa

Prezent, który dostarczy rozrywki nie tylko dzieciom, ale także rodzicom. Szeroka oferta sklepów ułatwi wybranie poziomu trudności i fabuły gry. Świetnie sprawdzi się nie tylko klasyczne Monopoly czy Jenga, ale także gry przygodowe, logiczne i zręcznościowe.

Domowy plac zabaw

Stworzenie własnego placu zabaw jest bardzo proste, wystarczy niewielka piaskownica trampolina, domek, basen, huśtawka i zjeżdżalnia.

Sprzęt do aktywności fizycznej

Tradycyjne zabawki, które sprawiają wiele radości w domowych warunkach z pewnością znudziły się w czasie kwarantanny. Zmiana pory roku i słoneczna aura zachęca do wychodzenia z domu, dlatego dobrym pomysłem na prezent będzie zakup roweru, rolek, wrotek czy hulajnogi.

Elektronika

Nowości technologiczne to nieodłącznym elementem dzieciństwa. Nowoczesne zabawki takie jak drony, elektryczne samochody, konsola do gier czy smartfon z pewnością sprawią dziecku dużo radości.

Fot. blickpixel/Pixabay

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*