Bezpłatne warsztaty dla ojców online

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jak stać się dobrym ojcem i lepiej rozumieć emocje oraz zachowania swojego dziecka? Odpowiedź na te i wiele więcej pytań będzie można uzyskać podczas bezpłatnych warsztatów, które startują już w najbliższy piątek.

Zajęcia skierowane są ojców dzieci w różnym wieku, którzy chcieliby stać się jeszcze bardziej świadomym i wspierającym rodzicem dla swoich pociech. Warsztaty odbędą się z wykorzystaniem platformy Zoom w dwóch blokach: w piątek 12 marca br. w godz. 16:00-19:00 oraz w niedzielę 14 marca w godz. 10:00-13:00. Obowiązują wcześniejsze zapisy przez formularz zgłoszeniowy. Zajęcia poprowadzi doświadczony psychoterapeuta, coach oraz trener Paweł Wojciechowski.

Program warsztatów

Dzięki nim będzie można dowiedzieć się, jak jak radzić sobie z emocjami własnymi oraz swojego dziecka, jaka jest rola zasad w wychowaniu i jak wzmacniać u dziecka jego poczucie własnej wartości. To także okazja, aby lepiej przyjrzeć się własnym relacjom ze swoimi pociechami i doświadczeniom, jakie zdobywamy jako rodzice. Warsztaty mają na celu pomoc również tym ojcom, którzy borykają się z różnymi problemami małżeńskimi lub wychowawczymi i poszukują najlepszych rozwiązań w tym zakresie. Organizatorami warsztatów są Fundacja „Rozwód? Poczekaj” oraz Stowarzyszenie Ta Szansa.

Fot. Gustavo Fring/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*