Brykanki – muzyczne poranki dla rodziców i dzieci

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Chcesz rozpocząć muzycznie poranek w rodzinnym gronie? Miejsce Aktywności Lokalnej Samogłoska Bielańskiego Ośrodka Kultury zaprasza na wirtualne muzyczne poranki dla rodziców i dzieci – Brykanki.

Najbliższe zajęcia odbędą się już 29 października w trybie online. Organizatorzy zapowiadają, że taka wirtualna forma zajęć będzie obowiązywała aż do czasu ustabilizowania się sytuacji pandemicznej w kraju.

Czym są „Brykanki”?

To zajęcia muzyczne, dzięki którym dzieci wspólnie z rodzicami mogą odkrywać niezwykły świat dzięków i ruchu. Na uczestników czeka wspaniała zabawa przy dźwiękach ukulele, którą poprowadzi Agnieszka Kocińska – wokalistka, pieśniarka, performerka oraz animatorka kultury. Jest absolwentką Akademii Praktyk Teatralnych w Teatrze „Gardzienice”, swoje umiejętności doskonaliła również w Szkole Piosenki E. Zapendowskiej i A. Głowackiego. Szczegółowe informacje o zapisach dostępne na stronie wydarzenia.

Organizatorem zajęć jest MAL „Samogłoska” Bielańskiego Ośrodka Kultury, której celem jest wspieranie oddolnej aktywności mieszkańców i działań sąsiedzkich.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*